Jesienny repertuar kina!

Kolorowe liście i nieco łagodniejsza aura zwiastuje nadejście złotej polskiej jesieni, a także najnowszego repertuaru naszego kina. I tak po raz kolejny od czwartku do niedzieli, poczynając od 14 września, będą mogli Państwo obejrzeć w kameralnej sali kinowej Starego Kina różnorodne dzieła filmowe, aktualnie 4 wspaniałe produkcje wydane w ubiegłym roku!

Nowy repertuar Starego Kina

Najnowszy repertuar wyświetlany będzie we wrześniu oraz październiku. W tym czasie będzie można zapoznać się z twórczością Alexa Holmesa, który wyreżyserował dokument Maiden (2018), o sile kobiet w ich dążeniach do realizacji marzeń i mierzenia się z niezwykłą przygodą podczas ekstremalnie niebezpiecznych regat, a także falą niechęci ze strony konkurentów.

Zapraszamy także na film Oni (2018), czyli polityczną satyrę, która przeplata się z dramatem wyreżyserowaną przez Paolo Sorrentino. Nazywany włoskim Wilkiem z Wall Street ukazuje rozpustne i pełne skandali życie Silvio Berlusconiego. W jednej z ról możemy obejrzeć Polkę – Kasię Smutniak.

Wśród repertuarowych propozycji znajdą Państwo także Wszyscy wiedzą (2018) z gwiazdorskim duetem – Penelope Cruz i Javierem Bardemem – w obsadzie. Trzymający w napięciu dramat połączony z kryminałem, z historią miłosną w tle.

Ostatnia produkcja, z którą będzie można zapoznać się jesienią to Kafarnaum (2018), czyli poruszający dramat o rozpaczliwym wołaniu o pomoc chłopca żyjącego w skrajnym ubóstwie w libańskich slumsach. Niedola i codzienne znoje popychają go do wytoczenia procesu własnym rodzicom za to, że go spłodzili i tym samym skazali na życie w skrajnie nieludzkich warunkach. Uznany przez krytyków obraz Nadine Labaki zainspirowany był jej stycznością z biedą w kraju ojczystym.

Filmy odtwarzane są w oryginalnym języku z polskimi napisami.

Bilety na projekcje w cenie 16zł można nabyć wyłącznie na: BILETY.CINEMAHOTEL.PL

Szczegółowy repertuar kina dostępny tutaj. Kino zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru.

STARE KINO, CZYLI SALA KINOWA Z DUSZĄ…

Nasze kino znajduje się w podziemiach naszego hotelu przy Piotrkowskiej 120, mieści 37 osób i zapewnia niesamowity klimat oraz kameralną atmosferę, której na próżno szukać w wielkich multipleksach.
Wszystkie projekcje wyświetlamy w wersji cyfrowej, ale posiadamy także projektory analogowe, które umożliwiają wyświetlanie filmów na starych taśmach 35 mm. Jeśli chcieliby Państwo obejrzeć film wyświetlany w wersji analogowej to zapraszamy do zapoznania się z repertuarem projekcji analogowych tutaj. Najbliższy seans już 16 września, wyświetlamy wtedy kultową Seksmisję.

Zapraszamy do Starego Kina na prawdziwą filmową ucztę!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close