Wystawa malarstwa "Twarze sztuki i filmu" Moniki Graczyk w restauracji Stare Kino

28 października w restauracji Stare Kino by Antoine Lopez odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa Moniki Graczyk - Twarze sztuki i filmu. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie na Piotrkowską 120! 

Wystawa malarstwa Twarze sztuki i filmu

Inauguracja wernisażu prac artystki odbędzie się w niedzielę 28 października o godzinie 16.00 w restauracji hotelu Stare Kino. Ponadto wystawę będzie można podziwiać w godzinach otwarcia restauracji. Autorką prac jest absolwentka  PLSP w Łodzi, której dorobek artystyczny zachwyca techniką i kolorystyką.

Wystawa nosi tytuł Twarze sztuki i filmu. Jej ogromnym atutem jest żywiołowość barw i sposobu przedstawienia oraz temat prac - portrety ludzi i wizerunki zwierząt. Artystka w swojej sztuce czerpie z niesamowicie bogatej tradycji hiszpańskiego tańca, flamenco a także sięga do estetyki fotograficznego portretu. Prace artystki to rzeczywistość przepełniona jej wyobraźnią, która wiąże się z fantazją i kolorami.

Wystawa malarstwa w restauracji Stare Kino

Restauracja Stare Kino by Antoine Lopez

Szefem kuchni restauracji w Starym Kinie, jest Antoine Lopez z pochodzenia francuz, swoim bogatym doświadczeniem, m.in. pracą w restauracji nagrodzonej trzema gwiazdkami Michelin oraz w różnych miejscach świata: Francji, Belgii, Szwajcarii czy Karaibach, zachwyca swoich Gości kunsztem oraz smakiem zabierając ich swoim menu w podróż zmysłów.

Restauracja Stare Kino by Antoine Lopez

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie kulturalne w Łodzi oraz na degustację nowego jesiennego menu do restauracji w samym sercu Łodzi

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close