Zorganizuj przyjęcie w Starym Kinie

Szukasz wyjątkowego miejsca na organizację ważnego wydarzenia – pięknego ślubu i wesela, niezapomnianego wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, komunii, okrągłego jubileuszu czy po prostu uroczystej kolacji w kameralnym rodzinnym gronie? Stare Kino to idealne miejsce na Twój event szyty na miarę – w samym centrum Łodzi, a do tego z naprawdę niezapomnianym klimatem – poznaj nasze możliwości!

Oferujemy:

 • 5 eleganckich sal do maksymalnej ilości 60 osób:

  • Sala Braci Lumiere - klimatyzowana sala do 40 osób

  • Sala Braci Krzemińskich – klimatyzowana sala do 20 osób

  • Sala restauracyjna – do 60 osób

  • Sala Scena - klimatyzowana sala do 60 osób

  • Galeria Plakatu Filmowego – do 25 osób

  • Kameralne kino

  • Filmowy cocktail bar Stopklatka

Posiadamy indywidualny system nagłośnienia oraz możliwość podłączenia projektora multimedialnego i wyświetlenia prezentacji. Zajmujemy się także dekoracją sal w stylu filmowym/vintage, zadbamy także o dekoracje kwiatowe.

Organizujemy profesjonalną oprawę muzyczną, a nasze restauracyjne zaplecze pozwala na serwowanie specjałów kuchni międzynarodowej oraz regionalnej kuchni łódzkiej.

Menu każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych preferencji Gości, a przyjęcia zawsze przygotowujemy z dbałością o najmniejszy szczegół.

Przyjęcia okolicznościowe Łódź

 

 

ŚLUB I WESELE W STYLU VINTAGE

Stare Kino to miejsce z duszą i idealny wybór dla miłośników nie tylko kinematografii, ale stylu vintage. Nietuzinkowe wnętrza będą pięknym tłem dla ceremonii zaślubin poza Urzędem Stanu Cywilnego oraz kameralnego wesela. Nasza oferta obejmuje bogatą ofertę pakietów menu zarówno na przyjęcia, jak i obiady weselne. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać Twoim oczekiwaniom, a ten wyjątkowy dzień stał się spełnieniem najskrytszych marzeń.

Współpracujemy z gronem profesjonalistów, którzy gwarantują, że przyjęcie weselne zorganizowane będzie na najwyższym poziomie. Jako hotel możemy także zapewnić komfortowe noclegi w naszych filmowych apartamentach dla weselnych Gości.

Sprawdź naszą ofertę organizacji ślubu

Pełna oferta weselna.

Wesele w Starym Kinie

WYNAJEM BARU

Filmowy Bar Stopklatka to najlepszy wybór na imprezę o nietuzinkowym charakterze - urodziny, jubileusz, czy niezapomniany wieczór panieński lub kawalerski.

Oferujemy bogate pakiety open bar lub możliwość zamawiania alkoholi indywidualnie. Event możemy wzbogacić także o możliwość wyświetlenia projekcji w kinie, czy zamówienie cateringu przygotowanego przez Szefa kuchni restauracji Stare Kino – Antoine’a Lopeza, co dodatkowo uatrakcyjni organizowaną przez Ciebie imprezę.

Szczegóły oferty.

Wynajem baru w Starym Kinie

 

 

WYNAJEM KINA

Nasza kameralna sala kinowa mieści się w podziemiach naszego hotelu, mieści 37 osób, a jej wystrój nawiązuje do dawnego kina. Istnieje możliwość zorganizowania prywatnego pokazu filmowego z projektorów taśmowych czy projekcji przy wykorzystaniu sprzętu multimedialnego. W ramach seansu można wybrać jeden z filmów dostępnych w naszej kolekcji, przynieść własny lub zdecydować się na projekcję filmu z taśm 35mm na specjalne zamówienie. W kinie można także zorganizować ślub lub inną wyjątkową okazję.

Szczegóły oferty.

Sala kinowa wynajem Łódź

 

 

 

 

Stare Kino to kameralna i bardzo klimatyczna przestrzeń z filmową historią w tle, która skradnie serca wszystkich miłośników kinematografii!

Zapraszamy do kontaktu:

dariusz.bugajny@cinemahotel.pl

tel. +48 575 133 220

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close