RezerwacjaOnline

Ceremonia ślubna

Kameralny ślub w sercu filmowej Łodzi

Marzysz o kameralnym ślubie? Chcesz zorganizować intymną ceremonię w niezwykłej oprawie poza Urzędem Stanu Cywilnego? Filmowa Łódź i historyczna lokalizacja naszego obiektu to idealne miejsce. Z nami zorganizujesz swój wymarzony kameralny ślub w sercu Łodzi!

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdej pary – zorganizujcie tą wyjątkową uroczystość razem z nami!

Oferujemy Wam filmowe wnętrza w historycznej lokalizacji – w miejscu, gdzie w 1899r. Bracia Antoni i Władysław Krzemińscy postawili pierwszy stały kinematograf na ziemiach polskich. Nasze klimatyczne wnętrza zaspokoją gusta niejednej romantycznej duszy. Z największą radością przygotujemy dla Was wyjątkową oprawę ślubną – proponujemy Wam organizację ceremonii ślubnej w klimatycznej Sali Braci Lumiere lub w naszej wyjątkowej sali kinowej.

​Coraz bardziej popularnym trendem pośród par młodych jest organizowanie ceremonii zaślubin bezpośrednio na świeżym powietrzu. Właśnie dla takich par w 2023 roku oddaliśmy do użytku przestrzeń znajdującą się bezpośrednio przy naszym obiekcie dzięki której organizacja ślubu w plenerze w samym centrum Łodzi stała się faktem, a nie tylko marzeniem!

Oferujemy Wam:

  • wyjątkową salę na ceremonię zaślubin (sala do 60 lub 100 osób)
  • przestrzeń na ślub w plenerze (do 80os) 
  • dekoracje kwiatowe
  • oprawę muzyczną

Romantyczny ślub w filmowym klimacie Starego Kina pozostawi niesamowite wspomnienia w sercach Pary Młodej oraz Gości uczestniczących w tym wydarzeniu. 

Dla nowożeńców w ramach oferty ślubnej możemy przygotować romantyczny apartament na czas przygotowań oraz nocleg po przyjęciu. 

Ślub i przyjęcie weselne w tym samym miejscu? U nas to możliwe! Zobacz nasze propozycje.

Skontaktuj się z nami w celu przygotowania indywidualnej oferty.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij