Stare Kino z certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny 2018!

Mamy ogromny zaszczyt poinformować Państwa, że zdobyliśmy certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny 2018! To dla nas największe wyróżnienie i zwieńczenie naszego zaangażowania i codziennej pracy. Dziękujemy! 

Najlepszy Produkt Turystyczny 

Konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny organizowany jest co roku przez Polską Organizację Turystyczną. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych dla turystów produktów oraz ich popularyzację. Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej przyznawane są w czterech kategoriach: Certyfikat POT, Złoty Certyfikat POT, Certyfikat Internautów, Certyfikat Specjalny. To najbardziej prestiżowy konkurs związany z branżą turystyczną. 

Stare Kino z certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny 2018

26 listopada mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w Gali wręczenia nagród w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny! Jesteśmy ogromnie zaszczyceni otrzymaniem certyfikatu - dziękujemy i gratulujemy wszystkim innym wyróżnionym! Certyfikat ten motywuje nas do jeszcze większego działania w zakresie turystyki lokalnej i promowania Łodzi. 

Ogromne podziękowanie kierujemy do Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego i Łódzkiej Organizacji Turystycznej!

Stare Kino z certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny 2018

Zapraszamy do Starego Kina w sercu filmowej Łodzi!

W naszym obiekcie czeka na Was 50 filmowych apartamentów, klimatyczna sala kinowa, restauracja, bar, Galeria Plakatu Filmowego, a także wiele atrakcji i niespodzianek!

Hotel Stare Kino Łódź

Rezerwacji w naszym filmowym hotelu w Łodzi możecie dokonać tutaj. Do zobaczenia w Łodzi!


Fotorelacja z Gali wręczenia Nagród: Regionalna Organizacja Turystyczna i Łódzka Organizacja Turystyczna 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close