Sala kinowa Stare Kino w Łodzi
Sala kinowa Piotrkowska Łódź
Stare Kino - sala kinowa

RezerwacjaOnline

Kino

Stare Kino Old Cinema znajduje się w kompleksie obiektu Stare Kino w podwórzu przy Piotrkowskiej 120. Mieści się w klimatycznej piwnicy obiektu. To jedyne analogowe kino w Łodzi z historią polskiej kinematografii w tle. 

 

repertuarze kina znajdują się niszowe filmy polskie i zagraniczne, połączenie klasyki i nowości filmowych, filmowe wydarzenia specjalne, a także nietuzinkowe festiwale filmowe.

Klimatyczna sala kinowa Starego Kina to także idealna atrakcja specjalna uroczystości rodzinnej lub spotkania biznesowego. Z nami możesz zorganizować filmową niespodziankę dla najbliższych. Oferujemy wynajem kina na prywatne pokazy filmowe, sesje fotograficzne czy produkcje filmowe - sprawdź szczegóły. 

Czy znasz historię tego miejsca? Czy wiesz, że pierwsze stałe kino w Polsce mieściło się właśnie tutaj? W 1899 roku bracia Krzemińscy w Łodzi przy Piotrkowskiej 120 otworzyli "Gabinet Iluzji",dlatego w filmowych wnętrzach naszego obiektu reaktywowaliśmy kameralne kino, które kiedyś istniało w tym miejscu. 
Przeczytaj szczegółową historię.

Kino przy Piotrkowskiej 120

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij