RezerwacjaOnline

Bar Stopklatka

Wyjątkowo miejsce w klimatycznych piwnicach naszego obiektu, w którym nasi Goście mogą zrelaksować się po całym dniu pracy przy filmowych drinkach i odprężającej muzyce. W karcie alkoholi znajdują się ulubione drinki najsłynniejszych bohaterów filmowych (m.in. ulubiony koktajl Jamesa Bonda, propozycja od samego Ojca Chrzestnego czy też napoje z filmów Pół żartem, pół serio i Casablanki), klasyczne alkohole a także szeroki wybór piw regionalnych z Browaru Piwoteka. Na chwilę obecną bar udostępniany jest wyłącznie na wynajem prywatny.

Bar hotel ŁódźWYNAJEM BARU

Stopklatka Cocktail bar to także miejsce, w którym organizujemy przyjęcia w formie koktajlowej z atrakcjami specjalnymi, np. degustacją alkoholi czy pokazami barmańskimi.

Bar Stopklatka jest częścią Galerii Plakatu Filmowego, na ścianach wnętrza znajdują się bowiem oryginalne plakaty filmowe. Bar znajduje się na przeciw naszej sali kinowej, w której odbywają się projekcje filmów oraz wydarzenia specjalne. Szczegółowy repertuar kina znajduje się tutaj. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij