Filmowy Sylwester 2018/2019 w sercu Łodzi!

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami - nie masz pomysłu jak spędzić Sylwestra? Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową propozycję!

Masz dość wielkich bali sylwestrowych, hucznych imprez i głośnych atrakcji? Mamy dla Ciebie alternatywną propozycję na wieczór sylwestrowy! Sylwester w sercu filmowej Łodzi. 

Filmowa oferta specjalna na wieczór sylwestrowy w Łodzi

Nie masz pomysłu na Sylwestra? Wybierz się z nami w podróż do świata filmu! Spędź sylwestrową noc w towarzystwie ulubionych bohaterów filmowych. Weź udział w specjalnym seansie filmowym w naszej klimatycznej sali kinowej i przywitaj razem z nami Nowy Rok lampką szampana! 

W ramach sylwestrowej oferty przygotowaliśmy dla Was: 

  •  Nocleg w 2 osobowym filmowym apartamencie
  •  Filmowe powitanie
  •  Wyjątkowe seanse filmowe w naszej kameralnej sali kinowej

Możecie wybrać jeden lub wziąć udział w obu seansach! O 19:30 zapraszamy Was na pokaz filmu "Pół żartem, pół serio", o 21:30 natomiast na ekranie naszego kina wyświetlimy dla Was film "Wielki Gatsby" z 2013 roku. O północy w sali kinowej wzniesiemy noworoczny toast! 

  •  2 pyszne śniadania w formie bufetu 

Wiemy, jak ważne są dłuższe poranki, dlatego w Nowy Rok śniadania serwujemy do godz. 12!

  •  Przedłużenie doby hotelowej 

Cieszcie się noworocznym porankiem jak najdłużej, u nas możecie się wymeldować o godz. 13!

Zarezerwuj teraz!

Sylwester w Łodzi - seans w sali kinowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Filmowy hotel w centrum Łodzi

Stare Kino to najbardziej filmowy hotel w Polsce z historią polskiej kinematografii w tle. To właśnie w kamienicy, w której się znajdujemy w roku 1899 bracia Antoni i Władysław Krzemińscy postawili pierwszy stały kinematograf na ziemiach polskich. Obecnie oddajemy do dyspozycji naszych Gości 50 klimatycznych apartamentów, a każdy to inna, filmowa historia. I tak część apartamentów inspirowanych jest najlepszymi filmami polskimi (jak np. Kingsajz czy Ziemia Obiecana), a część to hołd dla kinematografii światowej ( tutaj znajdziecie Państwo takie apartamenty, jak Śniadanie u Tiffany'ego, Ojciec Chrzestny czy Wielki Gatsby). W naszym obiekcie znajduje się także restauracja, sala kinowa oraz Galeria Plakatu Filmowego. A to wszystko w najlepszej łódzkiej lokalizacji - przy słynnej ulicy Piotrkowskiej! 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close