Noc Muzeów i wystawa Plakiat w Starym Kinie!

Po raz kolejny Stare Kino Cinema Residence bierze udział w Nocy Muzeów. 20 maja od godziny 18 serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego obiektu. Udostępniamy nasze apartamenty, salę kinową oraz bar, w którym odbędzie się wernisaż wystawy Alternatywnego plakatu filmowego – Plakiat w Starym Kinie.
Wernisaż rozpocznie się do godziny 19 w Stopklatka Coctail Bar. Wstęp na wernisaż jest bezpłatny! Możecie śledzić nasze wydarzenie na Facebooku.
 
Plakiat tworzony jest przez Maksa Bereskiego - absolwenta studiów magisterskich na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku intermediów i multimediów. Entuzjasta kina, nałogowy kinoman, który łączy swoją pasję designerską z miłością do „ruchomego obrazu”. Twórca projektu „Plakiat”, rozpoczętego w 2010 roku, w którym prezentuje alternatywne plakaty filmowe będące rodzajem odautorskiego komentarza. Kontynuator Polskiej Szkoły Plakatu.
 
Podczas wernisażu, jak i całej wystawy będzie możliwość zakupu plakatów. 
 
Do zobaczenia w Starym Kinie!
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij