RezerwacjaOnline

Wesele

Filmowe wesele Twoich marzeń w historycznej lokalizacji w centrum Łodzi

Poszukujecie miejsca na kameralne przyjęcie weselne w Łodzi? A może planujecie zorganizować uroczysty obiad dla najbliższych? Nasze filmowe wnętrza urzekną najbardziej wymagających Gości, a lokalizacja w samym sercu Łodzi będzie dodatkowym udogodnieniem.

Oferujemy Państwu klimatyczne sale na wyłączność: 

  • Sala Braci Lumiere - klimatyzowana sala do 60 osób
  • Sala Braci Krzemińskich – klimatyzowana sala do 30 osób
  • Sala restauracyjna – do 50 osób
  • Sala Scena - klimatyzowana sala do 80 osób
  • Kameralna Galeria Plakatu Filmowego – do 25 osób

Menu każdorazowo ustalamy indywidualnie, tak, aby dostosować je do wymagań naszych Gości. Proponujemy Państwu bogatą ofertę pakietów menu zarówno na przyjęcia, jak i obiady weselne. Służymy Państwu doświadczeniem i radą, aby Państwa uroczystość skrojona była na miarę, a ten wyjątkowy dzień urzeczywistnił wszelkie marzenia. 

Współpracujemy z gronem profesjonalistów, którzy razem z nami sprawią, aby Wasze przyjęcie weselne odbyło się na najwyższym poziomie. Dla Państwa Gości możemy zapewnić komfortowe noclegi w naszych filmowych apartamentach.

Zobacz naszą ofertę weselną.

Stare Kino to nie tylko miejsce na Wasze przyjęcie weselne – marzysz o organizacji ceremonii zaślubin poza Urzędem Stanu Cywilnego? Sprawdź naszą ofertę!

Zapraszamy do kontaktu

dariusz.bugajny@cinemahotel.pl

+48 575 133 220

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij