RezerwacjaOnline

Partnerzy

PORT LOTNICZY
Międzynarodowy port lotniczy, zlokalizowany 6 km od centrum Łodzi, niedaleko skrzyżowania autostrad A1 i A2, może się pochwalić długim życiorysem - działa nieprzerwanie od września 1925 r. Lotnisko im. Władysława Reymonta wyposażone jest w nowoczesny system ILS, czyli radiowy system nawigacyjny, wspomagający lądowanie samolotu w trudnych warunkach pogodowych. Nad bezpieczeństwem operacji i pasażerów czuwa Lotniskowa Straż Pożarna i jej 3 nowoczesne wozy ratowniczo-gaśnicze oraz wyszkoleni ratownicy medyczni.

http://lotnisko.lodz.pl/pl/index.html 

MUZEUM SEMAFOR
To jedna z najciekawszych łódzkich placówek kultury, powołana by promować animację, dorobek oscarowego studia Se-ma-for i szeroko pojętą sztukę audiowizualną. Spotkać tu można kultowych bohaterów Se-ma-fora – Uszatka, Pik Poka, Piotrusia. W muzeum można zobaczyć najciekawsze produkcje animowane z całego świata. Fragmenty scenografii, lalki animacyjne i różne techniki animacji na pewno zainteresują odbiorców w każdym wieku.

http://muzeum.se-ma-for.com/ 

TEATR JARACZA
Najstarszy łódzki teatr i kontynuator tradycji najstarszej, stałej sceny w mieście, uruchomionej 6 października 1888 r. z inicjatywy Łucjana Kościeleckiego. Zanim teatr zyskał za patrona Stefana Jaracza, znany był jako Teatr Polski, a później jako Teatr Miejski. W czasie II wojny światowej teatr działał jako niemiecki Theater zum Litzmannstadt. Po wyzwoleniu, zespół Teatru Wojska Polskiego kierowany przez Władysława Krasnowieckiego, obrał jako swoją siedzibę gmach obecnego teatru. Po przeniesieniu się, w 1949, części zespołu Teatru Wojska Polskiego do Warszawy, teatrowi nadano imię Stefana Jaracza.

http://www.teatr-jaracza.lodz.pl/ 

Łódź Film Commission

Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Komisarzy Filmowych, pierwsza tego typu jednostka funkcjonująca w Polsce. Do jej najważniejszych zadań należy zapewnienie kompleksowej pomocy filmowcom. 

http://www.lodzfilmcommission.pl/

Łódź Convention Bureau

Jednostka wydzielona ze struktur Biura Promocji UMŁ powołana do promocji miasta Łodzi jako destynacji, wsparcia przemysłu spotkań oraz rynku obecnych i potencjalnych klientów.

http://www.convention.lodz.pl/

 

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego

Celem organizacji jest kreowanie i upowszechnianie wizerunku województwa łódzkiego jako regionu atrakcyjnego turystycznie zarówno w kraju jak i za granicą.

http://www.rotwl.pl/

 

 

 

Filmowa Łódź

SZLAK DZIEDZICTWA FILMOWEGO ŁODZI jest projektem stowarzyszenia
Centrum Inicjatyw na rzecz Rozwoju "Regio". Szlak obejmuje miejsca, w których odbywały się plenery filmowe a także punkty pomiędzy - kina oraz instytucje. 

http://www.filmowalodz.pl/index.html

Urząd Miasta Łodzi

Siedziba władz miasta Łodzi

http://www.uml.lodz.pl/

Łódzka Szkoła Filmowa

jedna z najstarszych uczelni filmowych na świecie. Szkoła kształci studentów w dziedzinie sztuki filmowej, telewizyjnej, fotograficznej oraz aktorskiej.

http://www.filmschool.lodz.pl/

   

Wesele z klasą

https://www.weselezklasa.pl/

 

Drukarnia Tęcza

Drukarnia istniejąca w Łodzi od 1993 roku. Zajmuje się głównie drukiem cyfrowym i wielkoformatowym oraz usługami kserograficznymi.

http://www.ksero-tecza.pl 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij