RezerwacjaOnline

Dojazd

Szukajcie nas pomiędzy Manufakturą a Targami Łódzkimi, w bezpośrednim sąsiedztwie słynnych restauracji, pubów oraz licznych atrakcji turystycznych. W okolicy znajduje się również OFF Piotrkowska, Pasaż Artura Rubinsteina, Aleja Gwiazd, Muzeum "Dętka" i wiele, wiele innych atrakcji.

Wskazówki dojazdu do hotelu

Z kierunku Warszawa, Poznań, Gdańsk (z autostrad A1, A2) :

  • zjazd z autostrady A2/A1 kierunek Łódź, ul. Strykowska (trasa 14), dalej ul. Kopcińskiego, w prawo w ul. Nawrot, w prawo w ul. Przędzalnianą, w lewo w ul. Tuwima oraz w lewo w ul. Piotrkowską

Z kierunku Warszawa, Poznań, Gdańsk (z autostrad A1, A2) :

  • zjazd z autostrady A2/A1 kierunek Zgierz, trasa 71, dalej w kierunku trasy nr 1 na Łódź, w lewo trasą 91 ul. Łódzką/Zgierską, w prawo na drogę krajową nr 1/Al. Włókniarzy, w lewo pod estakadą w ul. Mickiewicza, w lewo w ul. Żeromskiego, w prawo w Zamenhofa, dalej w lewo w Piotrkowską.

Z kierunku Kraków, Katowice :

  • trasa E75 w kierunku Al. Włókniarzy, następnie w prawo w Mickiewicza, w lewo w Żeromskiego, w prawo w Zamenhofa

Z kierunku Wrocław (od strony Konstantynowa Łódzkiego) :

  • z trasy 710 w prawo w drogę krajową nr 1/Al. Włókniarzy, w lewo pod estakadą w ul. Mickiewicza, w lewo w ul. Żeromskiego, w prawo w Zamenhofa, dalej w lewo w Piotrkowską.

Parking przy hotelu

Naszych Gości zapraszamy na prywatny, płatny parking, położony przy obiekcie, w oficynie kamienicy. Koszt parkingu wynosi 25 zł/dobę. Parking przeznaczony jest wyłącznie dla samochodów osobowych (szerokość bramy wynosi 2,1 m). Wjazd na podwórze możliwy jest jedynie przez bramę z charakterystycznym napisem "Stopklatka" od strony ul. Piotrkowskiej, co powoduje, że koniecznie jest posiadanie ze sobą wydrukowanego potwierdzenia rezerwacji, które uprawnia do jednorazowego wjazdu na ul. Piotrkowską mimo zakazu. Wydrukowaną rezerwację należy okazać w razie kontroli służb miejskich.W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszą recepcją.

UWAGA: Ze względu na ograniczoną ilość miejsc Stare Kino nie prowadzi rezerwacji miejsc parkingowych. W celu weryfikacji dostępności miejsc na parkingu prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją pod numerem telefonu 880 222 100. Zajmując miejsce parkingowe prosimy wybierać te, które są oznaczone tabliczkami lub banerem "Stare Kino".

Alternatywne miejsca parkingowe w pobliżu hotelu znajdą Państwo pod adresem:
- ul. Sienkiewicza 54 - parking całodobowy, strzeżony
- ul. Sienkiewicza 58 - parking strzeżony czynny od 6:30 do 20:00
- róg ul.Kościuszki/Zamenhofa - parking strzeżony przy hotelu Światowit
- strefa płatnego parkowania przy ul.Nawrot i na Placu Komuny Paryskiej - parking płatny w godzinach 8:00-18:00 w dni powszednie

 

Mapa dojazdu Stare Kino Łódź

Współrzędne GPS:

 51° 45'46.0'' N
19°27'27.9" E

( 51.762789, 19.457758 )

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij