RezerwacjaOnline

Dojazd

Aparthotel Stare Kino znajduje się w samym centrum Łodzi, przy Piotrkowskiej 120 w bezpośrednim sąsiedztwie słynnych restauracji, pubów oraz licznych atrakcji turystycznych. W okolicy znajduje się również OFF Piotrkowska, Pasaż Artura Rubinsteina, Aleja Gwiazd, Muzeum "Dętka" i wiele, wiele innych atrakcji. Stare Kino to idealny punkt startowy do zwiedzania Łodzi. Manufaktura, Muzeum Miasta Łodzi, Muzeum Kinematografii, Palmiarnia Łódzka - wszystkie te obiekty są w bliskiej, spacerowej odległości od nas. 

Nasz obiekt mieści się w podwórzu kamienicy, wjazd odbywa się przez bramę od strony ul. Piotrkowskiej. Zakaz wjazdu na ul. Piotrkowską nie dotyczy naszych Gości, dojeżdżających na nasz parking. Parking przeznaczony jest dla samochodów osobowych.

Wskazówki dojazdu:

Z kierunku Warszawa, Poznań, Gdańsk (z autostrad A1, A2) :

  • zjazd z autostrady A2/A1 kierunek Łódź, ul. Strykowska (trasa 14), dalej ul. Kopcińskiego, w prawo w ul. Nawrot, w prawo w ul. Przędzalnianą, w lewo w ul. Tuwima oraz w lewo w ul. Piotrkowską

Z kierunku Warszawa, Poznań, Gdańsk (z autostrad A1, A2) :

  • zjazd z autostrady A2/A1 kierunek Zgierz, trasa 71, dalej w kierunku trasy nr 1 na Łódź, w lewo trasą 91 ul. Łódzką/Zgierską, w prawo na drogę krajową nr 1/Al. Włókniarzy, w lewo pod estakadą w ul. Mickiewicza, w lewo w ul. Żeromskiego, w prawo w Zamenhofa, dalej w lewo w Piotrkowską.

Z kierunku Kraków, Katowice :

  • trasa E75 w kierunku Al. Włókniarzy, następnie w prawo w Mickiewicza, w lewo w Żeromskiego, w prawo w Zamenhofa

Z kierunku Wrocław (od strony Konstantynowa Łódzkiego) :

  • z trasy 710 w prawo w drogę krajową nr 1/Al. Włókniarzy, w lewo pod estakadą w ul. Mickiewicza, w lewo w ul. Żeromskiego, w prawo w Zamenhofa, dalej w lewo w Piotrkowską.

Stare Kino Piotrkowska 120 Łódź

Parking

Naszych Gości zapraszamy na prywatny, płatny parking, położony przy obiekcie, w oficynie kamienicy. Koszt parkingu wynosi 80 zł/dobę - Gości obiektu obowiązuje rabat wynoszący 50%. Parking przeznaczony jest wyłącznie dla samochodów osobowych (szerokość bramy wynosi 2,1 m). Wjazd na podwórze możliwy jest przez bramę z charakterystycznym napisem "Stopklatka" od strony ul. Piotrkowskiej, co powoduje, że koniecznie jest posiadanie ze sobą wydrukowanego potwierdzenia rezerwacji, które uprawnia do jednorazowego wjazdu na ul. Piotrkowską mimo zakazu. Wydrukowaną rezerwację należy okazać w razie kontroli służb miejskich. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszą recepcją.

UWAGA: Ze względu na ograniczoną ilość miejsc Stare Kino nie prowadzi rezerwacji miejsc parkingowych. W celu weryfikacji dostępności miejsc na parkingu prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją pod numerem telefonu 880 222 100. Zajmując miejsce parkingowe prosimy wybierać te, które są oznaczone tabliczkami lub banerem "Stare Kino".

Alternatywne miejsca parkingowe w pobliżu aparthotelu znajdą Państwo pod adresem:

- parking płatny, niestrzeżony na ul. Nawrot 3/5

- parking na ul. Sienkiewicza 54 – płatny, niestrzeżony
- róg ul.Kościuszki/Zamenhofa - parking strzeżony przy obiekcie Sami Swoim
- strefa płatnego parkowania na Placu Komuny Paryskiej - parking płatny w godzinach 8:00-18:00 w dni powszednie

 

 

 

Współrzędne GPS:

 51° 45'46.0'' N
19°27'27.9" E

( 51.762789, 19.457758 )

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij