RezerwacjaOnline

Atrakcje

Organizacją spotkań zajmujemy się kompleksowo i profesjonalnie. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami eventowymi oraz łódzkimi przewodnikami turystycznymi. Służymy pomocą w zapewnieniu najbardziej wyrafinowanych atrakcji w trakcie kolacji, bankietów, konferencji czy mniejszych spotkań. Dzięki nam każdy wyjazd będzie niezapominany! Oto nasze realizacje: 

Quiz filmowy

Quiz filmowy to ekscytująca zabawa i doskonała forma spędzenia magicznego wieczoru w klimacie filmowym. Jest to połączenie quizu oraz elementów imprezy integracyjnej o charakterze team buildingowym. Grupy rywalizują między sobą, odpowiadając na pytania o filmach. Przyda się więc wiedza o polskich i światowych aktorach, ścieżkach filmowych, tajnikach produkcji a nawet pamięć do fragmentów filmów. Nie ma lepszego miejsca w Polsce aby zorganizować wieczór o tematyce filmowej niż Łódź i Stare Kino! Zwycięska drużyna otrzymuje 1,5l wino musujące.

Gala Oskarowa

Gala Oscarowa to rozbudowana wersja quizu filmowego. Dopełnieniem filmowych spotkań w naszym obiekcie jest Gala Oskarowa, która cieszy się ogromną popularnością wśród naszych Gości. To ekscytująca zabawa i doskonała forma spędzenia magicznego wieczoru w klimacie filmowym. Jest to połączenie quizu oraz elementów imprezy integracyjnej o charakterze teambuildingowym. Goście wchodzą do restauracji po czerwonym dywanie, w blasku fleszy, „zaczepiani” przez paparazzi. Kiedy wszyscy są już w sali, rozpoczyna się filmowa gra.

Grupy rywalizują między sobą, odpowiadając na pytania o filmach. Przyda się więc wiedza o polskich i światowych aktorach, ścieżkach filmowych, tajnikach produkcji a nawet pamięć do fragmentów filmów. Na koniec rozdawane są OskaryNie ma lepszego miejsca w Polsce aby zorganizować wieczór o tematyce filmowej niż Łódź i Stare Kino!

    

Zdąrzyć do Petersburga

“Zdążyć do Petersburga” to ekscytująca gra będąca wspaniałą formą imprezy integracyjnej o charakterze teambuildingowym. Doskonała by w radosnej atmosferze zintegrować na nowo zespół, nawiązująca do włókienniczej historii miasta. Grę można zorganizować w naszych wnętrzach, bądź w plenerze. Fabułą gry jest historia o jednym z wielkich łódzkich fabrykantów, „królów bawełny” –  Izraelu Poznańskim. Poznański śladem najlepszych łódzkich fabrykantów często prezentował swoje wyroby włókiennicze na najznakomitszych wystawach od Petersburga po Wiedeń i Paryż. W ostatnich dniach, w niewyjaśnionych okolicznościach zaginą fragment najnowszej tkaniny, która miała być prezentowana na najbliższej wystawie w Petersburgu. Gracze zostaną poproszeni o pomoc w jej odnalezieniu. Czasu jest jednak niewiele bowiem za 1,5h rusza pociąg z Łodzi do Petersburga. 

 

Gra miejska TamTu

TamTu to innowacyjna gra miejska na tabletach wykorzystująca nowoczesne technologie. Rozgrywa się w przestrzeni miejskiej, obiektach i na terenach zielonych!

Uczestników dzielimy na mniejsze grupy. Wszystkie zespoły wyposażamy w tablety oraz pakiet startowy. Zadania są zlokalizowane na obszarze, który indywidualnie ustalamy z klientem. Na uczestników czekają różnego typu zadania: pytania z wybranego zakresu wiedzy, fotograficzne, z animatorem i zadania specjalne. Pytania zaznaczone na mapie aktywują się po dotarciu do określonej lokalizacji,

To nie tylko ciekawy sposób na aktywne zwiedzanie, ale także atrakcja w trakcie spotkań firmowych, konferencji czy wizyt zagranicznych gości. Istnieje możliwość przygotowania gry w dowolnym języku obcym.

  

Impreza w stylu Wielki Gastby

Elegancja, przepych, splendor, znamienici goście i szalona impreza – taki event może zorganizować tylko Wielki Gatsby! Podczas imprezy w wytwornym klimacie lat 20-tych, przeniesiemy się na jeden wieczór do imponującej posiadłości nowojorskiego milionera, znanego z wystawnych przyjęć. W trakcie niezapomnianej nocy uczestnicy będą mogli posmakować luksusowego świata wielkiego gospodarza!

Przyjęcia u Gatsby’ego znane są z efektownych scenografii, pełnych wykwintności, blichtru i blasku bogactwa. Proponowana przez nas oprawa eventu będzie stylizowana na scenę jednego z bankietów amerykańskiego ekscentryka z filmu “Wielki Gatsby”. Nie zabraknie cekinów, świec, złota, piór czy gadżetów rodem z pierwszego dwudziestolecia poprzedniego wieku. Wszystko to będzie odpowiednio zaaranżowane i podkreślone efektownym oświetleniem. 

  

Foto atelier

Galę można wzbogacić o filmowe foto atelier, w którym korzystając z ciekawych rekwizytów i kostiumów, z pomocą naszego fotografa, można zrobić ciekawe, pamiątkowe zdjęcia.

   

Zagadka Sherlocka Holmesa

To połączenie gry „escape” (czyli „jak opuścić pokój”), strategicznej i jednej, wielkiej zagadki logicznej. Idealna propozycja dla znudzonych sztampowymi imprezami firmowymi. Doskonała opcja dla dużych jak i małych grup.

Zabawa toczy się w pokoju, który zostaje zaaranżowany na miejsce zbrodni. To w tym miejscu gracze spotykają Sherlock`a Holmes`a, który do udowodnienia teorii morderstwa potrzebuje… narzędzia zbrodni. Rozprawa rozpoczyna się za 45 min! Gracze mają dokładnie tyle czasu, by odnaleźć ukryty w pokoju tajemniczy przedmiot.

        

Gra miejska "Kokolobolo, czyli Tajemnica Ślepego Maksa"

To ekscytująca integracyjna gra miejska, której fabułą jest legenda łódzkiego gangstera Maksa Bornsztajna, znanego jako Ślepy Maks. Gra polega na poszukiwaniu legendarnej skrzyni Ślepego Maksa, do której uczestnicy trafiają po odgadywaniu kolejnych wskazówek, haseł, wyszukiwaniu zdjęć, zaszyfrowanych wiadomości czy krzyżówek. Gra toczy się w grupach, które współzawodniczą ze sobą. "Kokolobolo" rozpoczyna się od spotkania z Gołdą Goldberg – żoną łódzkiego gangstera, która wyjaśni uczestnikom zasady gry i wprowadzi w odpowiedni klimat. 

Teren gry oraz czas zabawy jest ustalany każdorazowo indywidualnie. 

 

Pokazy filmowe z projektorów taśmowych

Idealnym zwieńczeniem spotkań w filmowych klimacie Starego Kina jest pokaz filmu z projektorów taśmowych w naszej sali kinowej. Podczas każdej projekcji widzowie mogą także podglądać pracę kinooperatora oraz działanie projektorów analogowych. Oprócz filmów fabularnych w naszej kolekcji znajdują się także kroniki filmowe, które swoją krótszą humorystyczną formą mile zaskoczą każdego. 

Warsztaty kulinarne

To kreatywna propozycja, dająca uczestnikom dużo zabawy i radości. Zabawa ta wymaga współpracy wszystkich członków grupy, którzy muszą dążyć do osiągnięcia wspólnego celu - wyczarowania ciekawych potraw. W trakcie warsztatów uczestnicy zmierzą się z tradycyjnymi polskimi potrawami lub kuchnią europejską. Paleta możliwości jest bardzo szeroka a menu dostosowywane jest do indywidualnych gustów.

Praca odbywa się w podgrupach, w których każdy uczestnik jest aktywny. A wszystko to pod czujnym okiem Szefa Kuchni. Na zakończenie zabawy następuje wspólna degustacja. Dodatkowo warsztaty można wzbogacić o element współzawodnictwa, polegający na przyznaniu przez Szefa Kuchni miejsc poszczególnym zespołom. W takich przypadku zwycięski zespół otrzymuje nagrodę. 

Warsztaty kulinarne można wzbogacić również o pokaz kuchni molekularnej. Uczestnicy wspólnie tworzą deser wykorzystując do tego świeże owoce, musy, czekoladę itp. Każdy z uczestników może dodać coś od siebie i wykazać się kreatywnością. Tak stworzone kolorowe dzieło nasz Szef Kuchni następnie schłodzi w mgiełce ciekłego azotu

Przykładowa realizacja

 

      

Warsztaty barmańskie z pokazem barmańskim

To idealna propozycja na spotkanie integracyjne czy podsumowanie szkolenia. Podczas warsztatów uczestnicy działają w grupie integrują się poprzez zabawę. Na warsztatach barmańskich uczestnicy nauczą się sposobów przygotowywania oryginalnych drinków. Po warsztatach będą w stanie odróżnić dobrze przygotowany drink i koktajl. W trakcie wieczoru uczestnicy wezmą udział w degustacji różnych typów alkoholi z całego świata. Uczestnicy będą mieć okazję trenować pod okiem profesjonalistów! Zwieńczeniem wieczoru będzie niesamowity pokaz barmański przygotowany przez specjalistów!

 

Warsztaty animacji: piksilacja

Dzięki profesjonalnym animatorom uczestnicy mają szansę zostać bohaterami filmu animowanego, według własnego scenariusza. Wariantów może być niezliczona ilość - wszystko zależy od wyobraźni uczestników. Technika piksilacji polega na fotografowaniu kolejnych faz ruchu i łączeniem ich potem w film. W warsztatach biorą udział autentyczni aktorzy i scenografie. Przy pomocy magii filmowej uczestnicy nauczą się chować do szafek, lewitować, pojawiać i znikać. Ta technika pozwala nie tylko animować sobą, ale i przedmiotami, które znajdują się wokół nas. Możemy wykonywać filmy w których będą grały tylko przedmioty (animacja przedmiotowa); przedmioty i ludzie (piksilacja); przedmioty i rekwizyty wykonane przez uczestników (animacja łączona). Każdy z powstałych filmów zostanie zmontowany, udźwiękowiony i wysłany do uczestników, na życzenie mogą zostać opatrzone odpowiednim zestawem logotypów. Warsztaty będą prowadzone przez dwóch profesjonalnych animatorów.

Przykładowa realizacja

Warsztaty animacji poklatkowej

Warsztat, który uczy cierpliwości, pracy w grupie, pobudza kreatywność i odkrywa nowe możliwości twórcze. Jest to animacja stworzona ze zdjęć. Do zrobienia każdej klatki przekształca się nieznacznie obiekty - zmienia położenie względem nieruchomego tła lub innych animowanych obiektów. Po połączeniu klatek animowane obiekty wyświetlane w formie filmu dając iluzję ruchu. Uczestnicy warsztatu pod okiem profesjonalnego animatora z Muzeum Animacji Se-ma-for,  tworzą wspólnie kilkudziesięciosekundowy filmik animowany. Jego bazą będą klatki filmów lub zdjęcia krajobrazów, które modyfikować można przez: kolorowanie, malowanie, doklejanie elementów klatki, wstawianie postaci. Uczestnicy będą stopniowo dorysowywać, dostawiać poszczególne elementy, tworząc w ten sposób wymyśloną przez siebie historię. Każdy z powstałych filmów zostanie zmontowany, udźwiękowiony i wysłany do uczestników, na życzenie mogą zostać opatrzone odpowiednim zestawem logotypów. 

Przykładowa realizacja

Warsztaty street artowe

Innowacyjny team building w przyjaznej, artystycznej atmosferze to doskonały sposób na integrację pracowników, poznanie ich osobowości oraz zaangażowania w pracę zespołową nad projektem. Eventy firmowe w formie twórczych warsztatów z „puszką sprayu w dłoni” są oryginalnym sposobem na zapewnienie grupie kreatywnych doznań. Warsztaty prowadzone są przez plastyka/artystę z długoletnim doświadczeniem w zakresie sztuki street art. Gwarantujemy świeże spojrzenie na zagadnienie eventu integracyjnego, profesjonalne podejście, oryginalną rozrywkę i oderwanie od rutyny. Warsztat można uatrakcyjnić elementem rywalizacji połączonym z nagrodami. 

  

Degustacja whiskey / piwa / wina

Zapraszamy na niecodzienną wyprawę dookoła świata, gdzie naszym przewodnikiem będzie wyrafinowany smak i aromat. Każde spotkanie jest formą opowieści, wykładem i degustacją praktyczną. Warsztaty składają się z dwóch części - wykładowej i degustacyjnej. Łączy wiedzę teoretyczną z praktyką, czyli doświadczenie przyjemne z pożytecznym.

Gra w stylu "Odpicuj mi brykę"

Kreatywne doznania, radość i ogromna dawka zabawy - to wszystko dostarczy gra w stylu "Odpicuj mi brykę"! Uczestnicy tej atrakcji w grupach dekorują wybrane wcześniej typy samochodów. Do dekoracji otrzymują szereg akcesoriów i dodatków: od puszek sprayu, przez kolorowe sznurki, farby po tektury, balony i taśmy. Wszystkie zmiany dokonywane są pod czujnym okiem mechaników. Zabawę tą można uatrakcyjnić o elementy rywalizacji i nagrody za najciekawsze pomysły. Gra ta jest doskonałą opcją dla dużych jak i małych grup

  

  

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij