RezerwacjaOnline

Przyjęcie komunijne 2024

Filmowe przyjęcie komunijne Twojego dziecka w historycznej lokalizacji w centrum Łodzi

Szukasz nietuzinkowego miejsca na przyjęcie komunijne w 2024? Restauracja Stare Kino w centrum Łodzi będzie idealnym rozwiązaniem! Serwujemy specjały kuchni Polskiej oraz regionalnej kuchni łódzkiej, nasze filmowe menu z pewnością trafi w wymagające gusta, a wnętrza urzekną każdego członka Waszej rodziny. 

Poczas organizacji komuni w naszej restauracji zawsze otrzymujecie Państwo salę na wyłączność. Oferujemy następujące sale:

  • Kameralna Galeria Plakatu Filmowego - klimatyzowana do 25os
  • Sala Braci Krzemińskich – klimatyzowana do 30os
  • Sala restauracyjna – klimatyzowana do 40os
  • Sala Braci Lumiere - klimatyzowana do 60os
  • Sala Scena - klimatyzowana do 80os

Menu każdorazowo ustalamy indywidualnie, tak, aby dostosować je do wymagań naszych Gości. Służymy Państwu doświadczeniem i radą, aby Państwa uroczystość skrojona była na miarę, a ten wyjątkowy dzień urzeczywistnił wszelkie marzenia.

Współpracujemy z gronem profesjonalistów, którzy razem z nami sprawią, aby Wasze przyjęcie odbyło się na najwyższym poziomie. Dzięki takiej współpracy organizujemy również przyjęcia z motywem przewodnim np. Harry Potter, Wielki Gatsby, Marilyn Monroe, Alicja w krainie czarów, Rustic Glam, Boho, Glamour, Vintage, Greenery.

Dla Państwa Gości możemy zapewnić komfortowe noclegi w naszych filmowych apartamentach.

Zapraszamy do kontaktu

dariusz.bugajny@cinemahotel.pl

+48 575 133 220

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij