RezerwacjaOnline

Niedzielne brunche na tarasie

Spędź niedzielę w gronie najbliższych w sercu Łodzi. Zaproś ich na niedzielny brunch do Starego Kina i odpocznij na świeżym powietrzu na tarasie naszej restauracji. 

NIEDZIELNY BRUNCH W SERCU ŁODZI

W każdą niedzielę od godz.12:30 do 16:30 zapraszamy Państwa na wyjątkowe spotkania przy stole na tarasie naszej restauracji. Brunch, czyli bufetowy obiad serwujemy Państwu na świeżym powietrzu w filmowym podwórzu przy Piotrkowskiej 120. Nad bufetowym menu niedzielnych brunchy czuwa nasz Szef Kuchni Antoine Lopez. W ofercie znajdziecie Państwo bufet zimny, zupy, bufet gorący, desery oraz napoje.

OBIAD INACZEJ

Spędź niedzielę na spotkaniu przy stole z najbliższymi w centrum Łodzi. Wybierz się na wyjątkowy obiad i odpocznij na świeżym powietrzu. Daj się zabrać w kulinarną podróż po świecie smaków. Czekamy na Ciebie i Twoich najbliższych!

PROPOZYCJA DLA RODZIN

Poszukujesz miejsca, w którym możesz bezpiecznie i miło spędzić czas ze swoimi najbliższymi? Zabierz rodzinę na niedzielny brunch do Starego Kina! W naszej ofercie znajdują się propozycje także dla Twoich pociech. Pamiętaj, że dzieci do lat 6 jedzą u nas GRATIS! 

REZERWACJA STOLIKÓW

Zapraszamy do rezerwacji stolików na niedzielne brunche w Starym Kinie!

Stolik dla Państwa zarezerwuje Manager Restauracji - Barbara Łukomska

e-mail: gastronomia@cinemahotel.pl

tel. +48 733 77 33 25

 

Cena: 59zł/os.

Dzieci do lat 12 – 39zł

Dzieci do lat 6 GRATIS

Niedzielne brunche na tarasie w Starym Kinie

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij