RezerwacjaOnline

Przyjęcie komunijne 2022

Filmowe przyjęcie komunijne Twojego dziecka w historycznej lokalizacji w centrum Łodzi

Szukasz nietuzinkowego miejsca na przyjęcie komunijne w 2022? Restauracja Stare Kino w centrum Łodzi będzie idealnym rozwiązaniem! Serwujemy specjały kuchni Polskiej oraz regionalnej kuchni łódzkiej, nasze filmowe menu z pewnością trafi w wymagające gusta, a wnętrza urzekną każdego członka Waszej rodziny. 

Poczas organizacji komuni w naszej restauracji zawsze otrzymujecie Państwo salę na wyłączność. Oferujemy następujące sale:

  • Kameralna Galeria Plakatu Filmowego dla minimum 10 osób, maksimum 25 osób
  • Sala Braci Krzemińskich – klimatyzowana dla minimum 15 osób, maksimum 30 osób
  • Sala restauracyjna – dla minimum 30 osób, maksimum 50 osób
  • Sala Braci Lumiere - klimatyzowana sala dla minimum 35 osób, maksimum 60 osób
  • Sala Scena - klimatyzowana sala dla minimum 40 osób, maksimum 70 osób

Menu każdorazowo ustalamy indywidualnie, tak, aby dostosować je do wymagań naszych Gości. Służymy Państwu doświadczeniem i radą, aby Państwa uroczystość skrojona była na miarę, a ten wyjątkowy dzień urzeczywistnił wszelkie marzenia. 

Współpracujemy z gronem profesjonalistów, którzy razem z nami sprawią, aby Wasze przyjęcie odbyło się na najwyższym poziomie. Dzięki takiej współpracy organizujemy również przyjęcia z motywem przewodnim np. Harry Potter, Wielki Gatsby, Marilyn Monroe, Alicja w krainie czarów, Rustic Glam, Boho, Glamour, Vintage, Greenery.

Dla Państwa Gości możemy zapewnić komfortowe noclegi w naszych filmowych apartamentach.

Zapraszamy do kontaktu

dariusz.bugajny@cinemahotel.pl

+48 575 133 220

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij