7 najlepszych koncertów sezonu jesienno-zimowego w Łodzi!

Wakacje dobiegają końca, ale przed nami nowy sezon koncertowy! W Łodzi największe koncerty odbywają się w hali Atlas Arena, ale w naszym mieście działa także kilka mniejszych scen koncertowych. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych koncertów w sezonie jesienno-zimowym, na które warto przyjechać do Łodzi! Sprawdźcie, które koncerty dla Was wybraliśmy.

PS. Przygotowaliśmy też dla Was specjalną ofertę pobytową - koniecznie sprawdźcie szczegóły poniżej zestawienia!

 

 

7. Orkiestra Złotych Przebojów

Koncerty "Orkiestry Złotych Przebojów" to unikalne widowisko muzyczne, którego możecie doświadczyć w Łodzi. Nazwa projektu wywodzi się od połączenia różnych gatunków muzycznych. Na koncertach usłyszymy brzmienia popowe, rockowe a nawet współczesne. Orkiestra Silesian Art Collective zagra pod dyrekcją Mateusza Walacha. A na scenie łódzkiej hali Atlas Arena pojawią się tacy artyści jak: Natasza Urbańska, Małgorzata Ostrowska, Felicjan Andrzejczak oraz Mateusz Ziołko. Podczas koncertowego show usłyszymy przeboje Gerga Michaela, Jamesa Browna, grupy Queen i wielu innych gwiazd.  

Koncert odbędzie się 22 października w hali Atlas Arena. 


6.  Kult – Pomarańczowa trasa 2017 

Kazik Staszewski to ikona polskiego rocka! Kult obecny jest na scenie muzycznej od 35 lat, a charakterystyczne dla nich elementy takie jak połączenie gitar, trąb i klawiszy czynią z nich jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup. Zespół zagra na początku października na deskach łódzkiego klubu Wytwórnia. Kult z Kazikiem mimo upływu lat nadal są aktualni, a ich koncerty to ponad dwugodzinne dawki emocji! Polecamy to wydarzenie szczególnie mocno fanom polskiego rocka! 

Koncert zespołu Kult odbędzie się 8 października w łódzkim klubie Wytwórnia. 

5. Gwiezdne Wojny Koncertowo

To kolejne nietypowe muzyczne wydarzenie w łódzkiej hali Atlas Arena. Gwiezdne Wojny koncertowo to show organizowane przez Miejską Areną Kultury i Sportu znajdującą się w hali Atlas Arena. Ten niezwykły koncert będzie oparty o wykonania muzyczne Hollyłódzkiej Orkiestry Filmoerj i orkiestry Alla Vienna pod dyrekcją Jana Niedźwieckiego. Repertuar koncertu oparty jest o utwory muzyczne Johna Williamsa. Wydarzenie to będzie miało charakter nie tylko muzyczny, przed koncertem będzie znajdować się wystawa, a w trakcie koncertu wśród publiczności pojawią się postaci z Gwiezdnych Wojen! 

Koncert ten odbędzie się 26 listopada w hali Atlas Arena. 


4. Cohen i Kobiety 

Cohen i kobiety to niezwykły koncert legendarnego Leonarda Cohena. Na deskach łódzkiej Wytwórni utwory mistrza zagrają Ania Dąbrowska, Martyna Jakubowicz, Gaba Kulka, Iza Lach, Maria Peszek, Anita Lipnicka, Matylda Damięcka, Renata Przemyk, Daria Zawiałow. Przeboje Cohena dzięki damskiej części polskiej sceny artystycznej nabiorą nowego wymiaru. To koncert, na którym warto być! 

Koncert Cohen i Kobiety odbędzie się 17 września w łódzkiej Wytwórni. 

3. Koncert Depeche Mode 

Koncertowy sezon zimowy w Łodzi będzie niezwykły za sprawą Depeche Mode! Muzycy ogłosili, że będę kontynuować ich aktualną światową trasę promującą album Spirit, a jednym z miast na planie będzie właśnie Łódź. To jedna z nielicznych okazji, aby zobaczyć Depeche Mode w Polsce! Zespół Dave Gahana jest ogromną inspiracją dla wielu młodych twórców muzycznych, Depeche Mode jednak nie chce osiąść na laurach i cały czas pnie się ku górze w branży muzycznej. Ich koncertową energię musicie poczuć sami! 

Koncert Depeche Mode odbędzie się 9 lutego 2018 w łódzkiej hali Atlas Arena 

2. Koncert Queen i Adam Lambert

Nieco wcześniej, bo na początku listopada w Atlas Arenie wystąpi legendarny zespół Queen z wokalistą Adamem Lambertem. Queen pojawi się w Łodzi w ramach swojego międzynarodowego tour. W związku z nową trasą koncertową zespół przygotował całkiem nowy repertuar i oprawę scenograficzną. Jesteśmy jednak pewni, że na koncercie pojawią się takie utwory jak "We are the Champions" z uwagi na 40. lecie wydania najgłośniejszego albumu Queen - "News of the World". 

Queen zagra w Atlas Arenie  6 listopada 2017 

1. Koncert Ennio Morricone

Najbardziej filmowy z wszystkich koncertów sezonu jesienno-zimowego w Łodzi! Koncert Ennio Morricone to niewątpliwie najlepsze widowisko dla fanów filmu! Morricone jest autorem muzyki do ponad 500 filmów, a wiele z nich to ikony światowej kinematografii. Kojarzycie muzykę z Cinema Paradiso, Dawno temu w Ameryce, Nietykalnych czy Django? To właśnie Ennio Morricone! Jeśli tak jak my jesteście ciekawi co zaprezentuje tym razem rezerwujcie bilety i widzimy się w hali Atlas Arena! 

Koncert Ennio Morricone odbędzie się 14 października 2017 


Zapraszamy Was na koncerty do Łodzi!

Specjalne na takie wydarzenia przygotowaliśmy dla Was ofertę pobytową z pewną niespodzianką

Na koncerty do hali Atlas Arena przewozimy Was wyjątkowym... Czerwonym Ikarusem!* 

*Atrakcja specjalna przy ofercie koncertowej dostępna na wybrane koncerty. O szczegóły prosimy pytać w Recepcji. 

Do zobaczenia w koncertowej Łodzi!

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij