RezerwacjaOnline

Wigilie firmowe 2023

Wigilia firmowa w Starym Kinie w centrum Łodzi

Firmowe kolacje wigilijne

Zapraszamy Państwa do organizacji wigilii firmowych w filmowych wnętrzach naszego obiektu. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne świąteczne menu, w którym znalazły się tradycyjne potrawy w naszym autorskim wydaniu. Do Państwa dyspozycji oddajemy kilka kameralnych sal w filmowym klimacie. Komfort naszych Gości jest dla nas najważniejszy, dlatego każdej grupie zapewniamy salę na wyłączność ozdobioną świątecznymi dekoracjami. W ramach wigilijnego spotkania możemy przygotować dla Państwa także upominki dla pracowników, atrakcje specjalne oraz vouchery podarunkowe. Po kolacji możemy udostępnić Państwu nasz klimatyczny bar na wyłączność.

Zobacz naszą ofertę świąteczną dla firm.

Atrakcje specjalne

Podczas organizacji kolacji wigilijnych w naszym obiekcie możecie Państwo skorzystać z oferty dodatkowych atrakcji takich jak:

  • Quiz filmowy 
  • Quiz świąteczny 
  • Gala Oscarowa
  • Pokaz filmowy w naszym kameralnym kinie
  • DJ

Upominki dla pracowników lub partnerów biznesowych 

Możemy wspomóc Państwa w zapewnieniu prezentów dla pracowników lub partnerów.  Zobacz, co możemy dla Ciebie przygotować: 

Kontakt i rezerwacja:

Dariusz Bugajny

dariusz.bugajny@cinemahotel.pl

+48 575 133 220

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij