Warsztaty animacji poklatkowej dla dzieci w Starym Kinie!

Wraz z Nowym Rokiem w Starym Kinie przybywać będzie wydarzeń kulturalnych dla dzieci i dorosłych. Najmłodszych milusińskich wraz z rodzicami zapraszamy na warsztaty animacji poklatkowej w ramach Akademii Małego Filmowca. 

Na naszych warsztatach dzieci dowiedzą się, w jaki sposób tworzy się filmy animowane oraz same pod opieką naszej animatorki wykonają krótką animację poklatkową. W trakcie zajęć dzieci poznają różne metody animacji - lalkową, plastelinową, wycinankową, rysunkową oraz piksilacji. Dodatkowo na każdym warsztacie powstanie filmik, na podstawie scenariusza stworzonego przez dzieci. 

Przy okazji warsztatów dla dzieci nie zapominamy także o ich opiekunach i rodzicach, dla których przygotowaliśmy niespodziankę - pokaz filmowy w sali kinowej Starego Kina!

Na I warsztatach w terminie 14 stycznia dzieci poznają technikę animacji lalkowej

Na II warsztatach w terminie 28 stycznia dzieci poznają technikę animacji wycinankowej.

Akademię Młodego Filmowca prowadzi Karolina Ramus - animatorka kultury i pedagog sztuki, absolwentka Edukacji przez sztukę oraz Filmoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim.

ZAPISY: Karolina Ramus tel: 796 511 549, e-mail: akademia@cinemahotel.pl

Warsztaty dedykowane są dzieciom w wieku 7-12 lat. Koszt warsztatu 25zł/dziecko.

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij