Warsztaty fotografii mobilnej w Starym Kinie!

Stare Kino & Fundacja Via Art zapraszają na pierwsze warsztaty fotografii mobilnej! Jeśli chcesz jeszcze płynniej poruszać się w social mediach i przy tym publikować fotografie, które przyciągną wzrok obserwujących, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Warsztaty odbędą się w najbliższą niedzielę, 30 kwietnia od godziny 12:00 przy Piotrkowskiej 120.

Podczas warsztatów poznasz podstawowe zasady fotografii, nauczysz się kompozycji zdjęcia, dowiesz się, jak kadrować czy też jaką przyjąć perspektywę. Podczas zajęć poznasz także wybrane aplikacje do edycji zdjęć.
Całe warsztaty będą się składać z 3 części:
- część teortyczna,
- część praktyczna, podczas której będziecie mieli okazję,sfotografować wnętrza filmowego hotelu Stare Kino pod czujnym okiem naszej prowadzącej,
- część analityczna, w której skupimy się na analizie Waszych prac.

ZGŁOSZENIA: UWAGA! POZOSTAŁY OSTANIE MIEJSCA!
Napisz maila na adres: fundacjaviaart@gmail.com
W temacie: FOTOGRAFIA MOBILNA, w treści: imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie, dlaczego to właśnie Ty chcesz wziąć udział w naszych warsztatach fotografii mobilnej.

Warsztaty poprowadzi Dominika Bieniek-Gierszewska:
Świat jest dla niej pracownią. Uważnie szuka inspiracji wokół i wyzwala migawkę aparatu wtedy, kiedy serce mówi stop lub nagle krzyczy "chwytaj". Dominika łączy pasję i zawód. Dzieli się wiedzą fotograficzną i artystyczną w trakcie prowadzonych przez nią warsztatów.

Patronat medialny nad wydarzeniem obejmują: mGSM oraz Made In Lodzkie.

Więcej informacji o naszym wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Serdecznie polecamy i zapraszamy!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij