Fotorelacja z Warsztatów Fotografii Artystycznej w Starym Kinie!

W miniony weekend w przestrzeniach Starego Kina odbyły się Warsztaty Fotografii Artystycznej z Leną Błachowicz. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

Lena Błachowicz - pochodząca z Łodzi fotograf, specjalizująca się w sesjach portretowych i artystycznych.

Pierwszego dnia warsztatów uczestnicy pod czujnym okiem prowadzącej mieli okazję nauczyć się współpracy z modelką, kreowania zdjęć w klimacie retro, wykorzystywania scenografii, rekwizytów i naturalnego, zastanego oświetlenia. Tłem do powstawania zmysłowych i artystycznych portretów były klimatyczne wnętrza naszych apartamentów, kina oraz części wspólnych.

Drugi dzień poświęcony był post-processingowi, czyli finalnemu kreowaniu zdjęć. Omówione zostały również aspekty wyboru odpowiednich zdjęć oraz poddano analizie części składowe kompozycji fotografii.

Warsztaty zorganizowała Fundacja Via Art we współpracy z sklepbeznazwy.com.pl, który zapewnił uczestnikom wsparcie sprzętowe podczas szkolenia.

Zachęcamy do obejrzenia pełnej relacji na stronie wydarzenia.

Jeśli chcecie wiedzieć na bieżąco, co dzieje się w Starym Kinie, polecamy śledzić nasze konta na Facebooku oraz Instagramie.

Do zobaczenia ponownie w Starym Kinie!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij