Michael Picado w Starym Kinie - Filmowy mural przy Piotrkowskiej 120!

Mamy przyjemność ogłosić, że w Łodzi powstanie kolejny mural! W dniach 21-27 września 2017 r. będziemy gościć kostarykańskiego artystę - Michaela Picado. Podczas jego wizyty w Starym Kinie powstanie filmowy mural w podwórzu kamienicy przy Piotrkowskiej 120! 

MICHAEL PICADO

Pochodzący z Kostaryki artysta, specjalizujący się w malarstwie nurtu pop art. Najczęstszym motywem przewodnim jego prac jest motoryzacja. Michael Picado jest wykładowcą w dwóch szkołach oraz prowadzi warsztaty malarskie w dwóch galeriach. Artysta został wybrany do realizacji artystyczno-społecznego projektu w Szpitalu Mexico, w budynku Radiologii i Chemioterapii dla dzieci i młodzieży, maluje wewnętrzne murale w nurcie pop artu nawiązujące do środków transportu.

Ze względu na tak charakterystyczną specjalizację artysty był zapraszany wielokrotnie na wydarzenia z branży motoryzacyjnej. Jednym z wielu organizowanych w Kostaryce wydarzeń w których brał udział był sponsorowany przez Mini Cooper festiwal sztuki gdzie został zaproszony do pomalowania zabytkowego modelu Mini Coopera. 


FILMOWY MURAL PRZY PIOTRKOWSKIEJ 120!

Zapraszamy już od 21 września do odwiedzenia nas przy Piotrkowskiej 120 - umożliwiamy Państwu przyglądanie się procesowi twórczemu!

23 września (sobota) zapraszamy na event związany z naszym nowym muralem z wieloma atrakcjami!

Michael Picado w Starym Kinie - Filmowy Mural

Od godziny 18 do 19 podczas ostatnich prac przy muralu, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie! Wypełnione kupony wezmą udział w losowaniu, w którym główną nagrodą będzie portret stworzony przez samego Michaela Picado!

Na godzinę 19 zapraszamy do naszej sali kinowej w głównym budynku Starego Kina. Zaprezentowane zostaną filmy związane z artystą. Podczas spotkania zostanie również rozstrzygnięty konkurs na portret spod ręki Picado.

Od godziny 21 zapraszamy do Stopklatka Cocktail Bar na otwarte spotkanie z Michaelem Picado! 


Wydarzenie ma charakter otwarty - bezpłatny! 

Stare Kino by Antoine Lopez we współpracy z Unamos Culturas i Stare Kino Cinema Residence serdecznie zapraszają!

Do zobaczenia przy Piotrkowskiej 120!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij