Filmowy Bar Stopklatka na wyłączność!

W Starym Kinie królują filmowe akcenty - znajdziesz je w naszej kameralnej sali kinowej, restauracji z wyborem smacznych dań, tarasie, gdzie obejrzysz filmy pod gołym niebem, a także w Cocktail Barze, gdzie zaserwujemy Ci najlepsze filmowe drinki, kraftowe piwa i klasyczne alkohole!

Poczuj się jak bohaterowie Twoich ulubionych filmów

Spędź niezapomniane chwile w gronie znajomych popijając Martini niczym Agent 007 lub racz się nieśmiertelnym drinkiem Cosmopolitan rozsławionym przez paczkę przyjaciółek z Seksu w Wielkim Mieście. Jeśli chcesz zorganizować imprezę o nietuzinkowym charakterze lub szukasz miejsca, w którym możesz świętować urodziny, jubileusz, czy przeżyć niezapomniany wieczór panieński lub kawalerski to Stopklatka Cocktail bar gwarantuje filmowy klimat oraz szeroki wybór alkoholi. Dodaj do tego ulubioną muzykę, barmana do Twojej dyspozycji i masz przepis na event idealny!

Wynajem baru Łódź

Bogactwo możliwości

Decydując się na wynajem naszego baru możesz liczyć na profesjonalną obsługę, a także dodatkowe możliwości, jakie daje kameralna sala kinowa znajdująca się tuż obok, czy restauracja Stare Kino serwująca niezapomniane posiłki. Wszystko dopasujemy do Twoich potrzeb i stworzymy wyjątkowy event skrojony na miarę.
Oferujemy bogate pakiety open bar lub możliwość zamawiania alkoholi indywidualnie. Istnieje także możliwość wyświetlenia projekcji w kinie, czy zamówienia cateringu przygotowanego przez Szefa kuchni Antoine’a Lopeza, co dodatkowo uatrakcyjni organizowaną przez Ciebie imprezę.


Zapraszamy do kontaktu:

dariusz.bugajny@cinemahotel.pl
tel. +48 575 133 220

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij