Łódź miastem koncertów

W ciągu najbliższych miesięcy Atlas Arena Łódź gościć będzie wiele sław zarówno polskiej, jak i światowej sceny muzycznej.

Po prawie 2 letniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa fani muzyki ponownie mogą podziwiać swoje ulubione zespoły i wykonawców na żywo.

Już 9 lipca 2022 Atlas Arena gościć będzie koncert włoskiego trio pop operowego Il Volo. Wokaliści zaprezentują utwory skomponowane przez Ennio Morricone i nagrane na płycie poświęconej temu wielkiemu twórcy. Na koncercie nie zabraknie także najpopularniejszych piosenek tria.
1 października 2022 łódzka Atlas Arena udostępni swoją scenę legendarnemu polskiemu zespołowi Dżem, występującemu z Maćkiem Balcarem. Dżem to legendarny zespół muzyczny wykonujący muzykę rockowo-bluesową z elementami folka, reggae i hard rocka.
12 października 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się koncert Deep Purple. Grupa wystąpi w Polsce w ramach trasy "The Whoosh! Tour", a w roli gościa specjalnego zespołowi towarzyszyć będzie legendarna amerykańska formacja Jefferson Starship.
21 października 2022 łódzka Atlas Arena ugości legendarną grupę The Cure, będzie do drugi koncert zespołu w Polsce w trakcie trasy 2022 European Tour.
24 listopada 2022 w ramach trasy koncertowej "POSTProdukcja Tour" Atlas Arenę odwiedzi nasza godzima gwiazda Dawid Podsiadło. Będzie to 1 z 8 koncertów, jakie artysta zagra w Polsce.
27 listopada 2022 ponownie wystąpią w Polsce Al Bano i Romina Power, koncert odbędzie się w Atlas Arenie. Specjalnie dla polskiej publiczności Al Bano i Romina Power wykonają swoje największe przeboje w towarzystwie wyjątkowej orkiestry. Usłyszymy utwory takie jak: „Felicita", „Sempre sempre", „Liberta, „Ci Sara”, „Tu soltanto tu”, „Sharzan", „Nostalgia Canaglia" oraz wiele innych.
7 grudnia 2022 Atlas Arena gościć będzie koncert brytyjskiej grupy muzycznej Simply Red. Mickowi Hacknallowi na scenie towarzyszyć będzie wokalistka Mica Paris.
22 grudnia 2022 w Atlas Arenie odbędzie się koncert Ennio Morricone – The Official Concert Celebration”, unikalne muzyczne widowisko stworzone przez legendarnego kompozytora. Produkcji powstałej z myślą o największych arenach koncertowych na świecie przewodzić będzie syn Artysty, Andrea Morricone. Pierwsza trasa koncertowa w historii obejmie kilkanaście krajów w całej Europie, w tym grudniowy koncert w Łodzi. W programie wydarzenia ukazany zostanie niepublikowany dotąd materiał filmowy prezentujący legendarnego kompozytora podczas pracy, a całość dodatkowo uzupełnią fragmenty wywiadów. Ponadto fani zmarłego Artysty zobaczą m.in. ikoniczne sceny klasyki kina i specjalne efekty świetlne.
24 lutego 2023 w Atlas Arena Łódź odbędzie się muzyczne widowisko w hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi. Czołowi wokaliści polskiej sceny muzycznej wykonają największe przeboje w duecie z Krzysztofem Krawczykiem oraz z towarzyszeniem Royal Symphony Orchestra podczas 20 koncertów w całej Polsce.
12 marca 2023 na scenie Atlas Areny Łódź wystąpi długo wyczekiwana światowej klasy gwiazda Celine Dion. Niekwestionowana diva o niezwykłym głosie, kochana przez miliony fanów na całym świecie, powróci do Polski po dwunastu latach od swojego pierwszego koncertu w naszym kraju.
30 kwietnia 2023 po blisko 14 latach nasz kraj ponownie odwiedzi Avril Lavigne i zagra koncert w łódzkiej Atlas Arenie. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość hitów i ponad 90 milionów sprzedanych płyt na całym świecie.
2 maja 2023 w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi włoski artysta Eros Ramazzotti. Włoski wokalista to niekwestionowana gwiazda europejskiej estrady. Artysta obecny na rynku od lat 80-tych ma na swoim koncie wiele doskonale znanych nam przebojów, 70 milionów egzemplarzy sprzedanych płyt, 2 miliardy odtworzeń w serwisach streamingowych oraz prawie 2 miliardy odsłon na YoutTube. Majowy koncert odbędzie się w ramach światowej trasy BATTITO INFINITO promującej nowy album artysty.
26 maja 2023 na scenie koncertowej Atlas Arena Łódź wystąpi legendarny zespół Scorpions, kochani przez kilka pokoleń fanów i podziwiani od dziesięcioleci. Razem z najnowszym albumem, wydanym w lutym tego roku, zespół ma na koncie 19 krążków studyjnych i ponad 100 milionów sprzedanych płyt.

Planujesz podróż do stolicy województwa łódzkiego i interesuje Cię nocleg w Łodzi?

Nie musisz dłużej szukać! Łódź to duże miasto, a poruszanie się po nim jakimkolwiek środkiem komunikacji często zabiera trochę czasu. Dlatego też wybór odpowiedniej lokalizacji miejsca noclegowego w Łodzi jest często kluczowy dla powodzenia całego pobytu w mieście. Bardzo dobrym miejsce na pobyt turystyczny są hotele i apartamenty na Piotrkowskiej. Ulica Piotrkowska to centralna oś miasta, nie ma więc lepszego miejsca na nocleg niż Stare Kino w Łodzi, wyjątkowy, filmowy  hotel w centrum Łodzi. Hotel na Piotrkowskiej w Łodzi stanowi idealną bazę wypadową do wszystkich atrakcji miasta.

Jak dostać się do Atlas Areny

Podróż samochodem do Atlas Areny zajmuje 10-15 min, pamiętać jednak należy, że czas podróży samochodem w dzień koncertu może się znacznie wydłużyć z uwagi na duże natężenie ruchu. Spacerem można się tam dostać w ok. 35 min. Wygodnym rozwiązaniem jest także komunikacja miejska, do Atlas Areny kursuje autobus linii 80A, który ma przystanek na ul. Struga 350m od hotelu. Podróż autobusem do przystanku Łódź Kaliska zajmuje 15 min. W recepcji Starego Kina do nabycia są bilety turystyczne w cenie 16 zł za bilet normalny i 8 zł za bilet ulgowy, które uprawniają do poruszania się wszystkimi liniami tramwajowymi, autobusowymi oraz pociągami ŁKA w granicach miasta Łodzi przez trzy dni od momentu skasowania biletu.

Na terenie Atlas Areny znajduje się parking w cenie 20 zł. Naszych Gości hotelowych podróżujących samochodem zachęcamy do pozostawienia go na naszym parkingu i udania się do Atlas Areny komunikacją miejską.

Spotkajmy się w Łodzi!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij