2. ŁÓDZKI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZTUK ULICZNYCH I MAGII HOKUS POKUS!

W najbliższy weekend ulica Piotrkowska zostanie opanowana przez artystów z całego świata, którzy do perfekcji opanowali sztukę iluzji, żonglerkę oraz lalkarstwo. Zapraszamy na 2 Łódzki Międzynarodowy Festiwal Sztuk Ulicznych i Magii "Hokus Pokus".

"Między 9 a 11 czerwca na ulicy Piotrkowskiej można wziąć udział w warsztatach sztuki cyrkowej, pokazach iluzji, mody balonowej, śledzić popisy linoskoczków, żonglerów i lalkarzy, uczestniczyć w animacjach balonowych, bańkarskich i animacjach żywych rzeźb czy zagrać na największym bębnie świata, który waży trzy tony i ma 10 metrów średnicy."

Pokazy odbędą się przy ulicy Piotrkowskiej, w takich miejscach jak: Niebostan (Piotrkowska 17), Woonerf 6 Sierpnia, Pasaż Rubinsteina, Piotrkowska 89, Piotrkowska 99, Piotrkowska 102, Piotrkowska 107, Pasaż Schillera, Piotrkowska 133, Piotrkowska 135, Piotrkowska/Roosevelta.

Dodatkowo odbędą się pokazy żonglerki, lalkarstwa, sztuczek z piłkami oraz iluzji.

Organizatorem wydarzenia jest Łódzkie Centrum Wydarzeń.

Program festiwalu znajdziecie tutaj.

Stare Kino gorąco poleca!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij