Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi!

Stare Kino Cinema Residence poleca wszystkim swoim gościom udział w rozpoczynającym się dziś XXIII Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych. Festiwal od 1994 roku cyklicznie gości na deskach Teatru Powszechnego w Łodzi. Tematyką tej edycji jest AWANDAGRDA JAKO STAN UMYSŁU. Od 4 do 26 marca Łódź po raz kolejny stanie się Teatralną stolicą Polski!

W wydarzeniu udział biorą aktorzy i teatry z całej Polski! Na Festiwalu rolę jury pełni publiczność, to ona w plebiscycie, wybiera Najlepszą Aktorkę, Najlepszego Aktora i Najlepszy Spektakl. Ty również możesz stać się częścią tego wydarzenia!
Dyrektorem artystycznym Festiwalu jest Ewa Pilawska. Ważnym aspektem Festiwalu są prapremiery teatralne realizowane specjalnie na Festiwal.

Wszystkie informacje na temat spektakli biorących udział w tym wydarzeniu znajdziecie na stronie Teatru Powszechnego. Możecie również śledzić wydarzenie na Facebooku.

Ponadto możecie wziąć udział w seminariach, wystawach oraz dyskusjach na temat awagardy.

Wstęp jest płatny, bilety można kupić bezpośrednio w kasie teatru bądź online.

Stare Kino serdecznie poleca!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij