Gdzie w Łodzi zorganizować ślub cywilny poza USC?

Coraz więcej Młodych Par decyduje się na powiedzenie sobie "TAK" poza murami Urzędów Stanu Cywilnego. W Łodzi możecie zorganizować swój ślub w wielu miejscach, ale najlepszą propozycję znajdziecie w obiekcie Stare Kino przy Piotrkowskiej 120! 

Ślub poza USC w Łodzi 

Zorganizowanie ceremonii ślubnej w plenerze możliwe jest od 1 marca 2015 roku. Organizacja takiej ceremonii możliwa jest po spełnieniu dwóch warunków: 

1. Miejsce zawarcia małżeństwa musi zapewnić uroczystą formę
2. Miejsce zawarcia małżeństwa musi zapewnić bezpieczeństwo osób obecnych przy składaniu przysięgi małżeńskiej. 
Po otrzymaniu zgody na organizację ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego należy opłacić dodatkową opłatę w wysokości 1000 zł dla Urzędu. 

Ślub poza USC w Łodzi

Gdzie w Łodzi zorganizować ślub poza Urzędem Stanu Cywilnego? W hotelu Stare Kino! 

Nasz klimatyczny hotel znajdujący się w samym centrum miasta, a jednak w cichym podwórzu w kamienicy przy Piotrkowskiej 120 to idealne miejsce na organizację ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Łodzi. Posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji ceremonii ślubnych w naszych wnętrzach. Młodym Parom proponujemy kilka możliwości: 

1. Ślub w sali kinowej Stare Kino 

Nasza kameralna sala kinowa to jedno z ciekawszych miejsc do organizacji ceremonii ślubnej w Łodzi. 37 klimatycznych foteli, oryginalne plakaty filmowe, analogowe historyczne projektory sprawiają, że miejsce to zostanie w pamięciu uczestników ceremonii na bardzo długi czas. 

2. Ślub w klimatycznej sali Braci Lumiere

Sala Braci Lumiere to miejsce, w którym odtwarzamy klimat i historię Łodzi. Ceglane ściany, zdjęcia i fototapety przenoszą naszych Gości do dawnych czasów. W sali tej pomieścimy większą ceremonię ślubną. 

3. Ślub na tarasie w podwórzu hotelu Stare Kino 
W miesiącach cieplejszych proponujemy także organizację ceremonii ślubnej na naszym tarasie w podwórzu kamienicy. Taras pomieści do 80 Gości ceremonii. 

Ślub poza USC Łódź

Przyjęcie lub obiad weselny po ceremonii ślubnej 

Po ceremonii ślubnej proponujemy także przyjęcie, bankiet lub obiad weselny w naszych wnętrzach. Dysponujemy kilkoma salami bankietowymi, menu każdorazowo ustalamy tak, aby dopasować je do wymagań naszych Gości.

Współpracujemy z gronem profesjonalistów, którzy dbają aby przyjęcie weselne, bankiet lub obiad dla najbliższych odbył się na najwyższym poziomie. Dla Gości Młodej Pary proponujemy noclegi w naszych filmowych apartamentach. 

Zapraszamy do organizacji ślubu i wesela w Starym Kinie! 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij