Jarmark Wielkanocny na ulicy Piotrkowskiej!

Od 1 do 14 kwietnia na ulicy Piotrkowskiej gościć będzie Jarmark Wielkanocny. Do zbliżających się świąt pomoże nam się przygotować aż 42 wystawców z Polski, Ukrainy, Litwy, Białorusi, Turcji oraz Ameryki Południowej.

"Łodzianie mają szansę znaleźć na Piotrkowskiej wyjątkowe produkty na wielkanocny stół - rękodzieło z Peru, tureckie słodycze, ozdobne jajka wielkanocne, wędliny, alkohole, wyroby z wikliny."

Stoiska znajdują się tuż obok bramy naszego podwórza. Poza domkami wystawców w Pasażu Schillera ustawiona będzie również scena, na której wystąpią m.in. Aleksander Martinez, finalista Mam Talent, i Kabaret Kamerowani z Gdańska. W programie również pokazy walk, strzelanie z łuku, walka na miecze, czytanie dzieciom, występ kapeli góralskiej.

Wszystkie atrakcje na bieżąco publikowane są na stronie wydarzenia na Facebooku.

Zachęcamy do spacerów po ulicy Piotrkowskiej w tą piękną, wiosenną pogodę oraz odwiedzin w naszej restauracji Stare Kino by Antoine Lopez!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij