Łódź łączy - nowy system komunikacji miejskiej już od 2 kwietnia!

Od niedzieli, 2 kwietnia, nastąpi wyprowadzenie nowego systemu komunikacji miejskiej w Łodzi. Nowe rozwiązania obejmują wytyczenie nowych linii tramwajowych oraz autobusowych, skrócenie i zmiany tras istniejących połączeń oraz zwiększenie częstotliwości kursowania taboru.

Na podstawie decyzji władz miasta, podróżowanie komunikacją miejską w dniach 2-4 kwietnia jest bezpłatne!

"Nowy system transportu miejskiego zapewni szybszą, bardziej punktualną i wygodną podróż po mieście. Stała częstotliwość na wszystkich trasach pozwoli na łatwe i dogodne przesiadki. Szybciej i łatwiej dojedziemy do procy, szkoły czy domu. Trasy autobusów i tramwajów zostały dopasowane do oczekiwań mieszkańców. Na liniach obsługujących duże firmy rozkłady jazdy zostały dopasowane do godzin ich pracy." (źródło: lodz.pl/lodzlaczy)

Polecamy dokładne zapoznanie się ze zmianami w komunikacji miejskiej. Niektóre linie autobusowe oraz tramwajowe zmienią swoje oznaczenie oraz trasy.

Od 2 kwietnia będą obowiązywać nowe bilety oraz nowe taryfy (zmienią się ceny podstawowych biletów oraz migawek). Możliwe będzie dokupienie biletów dodatkowych do posiadanych biletów, zakupione wcześniej migawki nie tracą swojej ważności.

Najważniejsze zmiany zamieściliśmy w naszej galerii.

Po więcej informacji polecamy kliknąć tutaj.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij