Mixer Regionalny 2017!

Już 2 września ulica Piotrkowska wypełni się barwnymi stoiskami podczas 14. edycji Mixera Regionalnego 2017. Zachęcamy do spędzenia ostatniego weekendu wakacji w Łodzi!

UWAGA! Mogą wystąpić utrudnienia w dojeżdzie na parking Starego Kina!

Mixer Regionalny to największe wydarzenie promujące Łódź i województwo łódzkie. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji będzie „Łódzkie na weekend”. Uczestnicy będą mogli poznać najlepsze i najciekawsze propozycje do spędzenia dnia wolnego bądź weekendu na terenie naszego województwa. Celem jest ukazanie unikalnej oferty turystycznej dla naszego regionu.

Wystawcy zapewnią atrakcje dla dzieci i młodzieży, prezentację wyrobów regionalnych – rękodzieła oraz specjałów kuchni charakterystycznej dla województwa łódzkiego.

Od godziny 10 do 18 otwarte będą stoiska wystawiennicze samorządów i jednostek pozarządowych oraz regionów partnerskich, zlokalizowane na odcinku Piotrkowskiej od al. Piłsudskiego do ulicy Struga.

Główna scena będzie zlokalizowana w Pasażu Schillera, na której odbywać się będą występy artystów z regionu łódzkiego oraz koncerty. W godzinach 19-21 odbędzie się koncert muzyki popularnej "Muzyka świata". W koncercie wystąpi Zespół DIAMANTI, który zaprezentuje utwory muzyki włoskiej, żydowskiej, rosyjskiej i hiszpańskiej z towarzyszeniem 30 osobowej orkiestry Teatru Muzycznego w Łodzi

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Mixer Regionalny 2017 plan

Zachęcamy do obejrzenia naszej relacji z poprzedniego roku.

Organizatorem imprezy jest Promuje Łódzkie. Wydarzenie można śledzić na oficjalnej stronie na Facebooku.

Zachęcamy do udziału w jarmarku wszystkich gości Starego Kina – wydarzenie odbędzie się tuż przy naszym obiekcie!

Polecamy! #wmiksujsięwłódzkie

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij