Najlepsze koncerty i wydarzenia kulturalne 2018 roku!

Minął już pierwszy miesiąc Nowego Roku, który to dopiero będzie nabierał tępa. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych i najbardziej wyczekiwanych koncertów i wydarzeń kulturalnych w Łodzi!

Zachęcamy do nocowania w najbardziej filmowym obiekcie w Łodzi! Mamy dla Was specjalną ofertę koncertową! Szczegóły sprawdźcie poniżej.

DEPECHE MODE

Legendarny brytyjski zespół wraca do Europy! Już 9 lutego zagrają dla łódzkiej publiczności zgromadzonej w Atlas Arenie. Otwarcie bram o godzinie 18:00, rozpoczęcie koncertu o 20:45.

Depeche Mode zagrają w Polsce 3 koncerty w ramach światowej trasy Global Spirit Tour promującej wydany w marcu ubiegłego roku album "Spirit". 7 lutego grupa wystąpi w Krakowie (TAURON Arena), a 11 lutego w Gdańsku (ERGO Arena). Global Spirit Tour jest 18-stą trasą koncertową zespołu i pierwszą od trzech lat. Mając na koncie ponad 100 milionów sprzedanych płyt i koncerty zagrane dla ponad 30 milionów fanów na całym świecie, Depeche Mode nie chce osiąść na laurach, są inspiracją dla ogromnej ilości artystów a krytycy nazywają ich “wciąż płonącym ogniem” oraz “zespołem zyskującym ciągle na znaczeniu”. Jesteśmy przekonani, że Dave Gahan, Martin Gore i Andy Fletcher zapewnią niezapomniany muzyczny spektakl, którym zachwycą wszystkich fanów swojej muzyki.

MUSICAL METRO

Po 27 latach znów można oglądać najlepszy polski musical "Metro". Musical stał się sukcesem kasowym i artystycznym - blisko dwa tysiące przedstawień widziało blisko 2 miliony widzów!

Zapraszamy 25 lutego do Atlas Areny, gdzie wystąpią artyści Teatru BUFFO m.in. Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska, Mariusz Czajka czy Artur Chamski. Autorem scenariusza, choreografem i reżyserem jest Janusz Józefowicz, którego swoimi kompozycjami muzycznymi wspiera Janusz Stokłosa oraz zespół tancerzy. Rozpoczęcie spektaklu o godzinie 17:00. Przestawienie trwa ok.120 minut (bez przerwy). To widowisko, które koniecznie trzeba zobaczyć! Koniecznie w Łodzi!

MOSCOW CITY BALLET - ROMEO I JULIA

Grupa MOSCOW CITY BALLET założona przez Victora Smirnova-Golovanova odwiedzi Teatr Wielki w Łodzi. 20 marca na deskach teatru przedstawią romantyczny spektakl według jednego z największych dzieł Szekspira - Romeo i Julia. Spektakl rozpoczyna się o godzinie 19:00, bilety wciąż dostępne na www.eventim.pl.

Zespół Moscow City Ballet tworzy grupa tancerzy klasycznych, których występy uzupełniają olśniewające kostiumy, imponująca choreografia oraz wspaniała scenografia. Grupa po raz kolejny będzie gościć w Polsce. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zobaczyć tej grupy baletowej, serdecznie polecamy i zachęcamy!

THE KELLY FAMILY

Najbardziej spektakularny powrót na scenę muzyczną, również w Polsce! The Kelly Family to jedna z najsłynniejszych rodzin świata, która w latach 90. biła wszelkie rekordy, a ich piosenki pokochał cały świat. Mają na koncie ponad 20 milionów sprzedanych krążków, kilkadziesiąt złotych i platynowych płyt i ponad 50 najważniejszych nagród muzycznych.

Koncert odbędzie się 7 kwietnia w Atlas Arenie. Bilety dostępne na stronie www.eventim.pl. Rodzina Kelly poza Łodzią zaśpiewa również w Gdańsku oraz Krakowie.

Podczas koncertu nie zabraknie najsłynniejszych piosenek, takich jak: An Angel czy I can’t help myself oraz nowych kompozycji z wydanej w marcu tego roku płyty We Got Love. Będzie to muzyczną podróżą przez 40 lat historii zespołu, który dzięki swojej autentyczności i pozytywnej energii zamienia swoje występy w ekstremalnie przeżycie.

THIRTY SECONDS TO MARS

Thirty Seconds To Mars powstał w 1998 roku z inicjatywy braci Jareda i Shannona Leto. Od 2003 roku występuje z nimi Tomo Milicević. Początkowo zespół był muzyczną odskocznią dla Jareda Leto, wziętego filmowego aktora, ale w ciągu kilku lat przerodził się w jedną z najpopularniejszych grup rockowych świata. Albumy „A Beautiful Lie” z 2005, „This Is War” z 2009 i „Love, Lust, Faith And Dreams” z 2013 roku były bestsellerami i przyniosły wiele przebojów, między innymi „Closer to the Edge”, „Kings And Queens” czy „Up In The Air”.

Zespół zagra w Łodzi 18 kwietnia w Atlas Arenie.

SCORPIONS

Legendarny zespół wraca do Polski! Scorpions powstali w 1965 roku z inicjatywy gitarzysty Rudolfa Schenkera. Wkrótce dołączył do niego wokalista Klaus Meine. Dziś oprócz nich w zespole grają jeszcze: Matthias Jabs (gitara), Mikkey Dee (perkusja) i Polak Paweł Mąciwoda (bas). Dotychczas nagrali 20 płyt studyjnych i ponad drugie tyle albumów koncertowych oraz różnego rodzaju kompilacji płytowych. Łącznie sprzedali ponad 100 milionów egzemplarzy płyt. Ostatnie z ich wydawnictw to tegoroczna składanka zawierająca ich największe rockowe ballady, między innymi Born To Touch Your Feelings, Send Me An Angel, Holiday oraz oczywiście Wind Of Change.

Koncert legendy rocka odbędzie się 29 lipca w Atlas Arenie.


OFERTA KONCERTOWA W STARYM KINIE

Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniach i koncertach odbywających się w Łodzi. Przygotowaliśmy dla Was specjalną koncertową ofertę pobytową!

W ramach oferty pobytowej na naszych Gości czekają niespodzianki w postaci przejazdu na wybrane koncerty zabytkowym Czerwonym Ikarusem. Szczegóły uzyskacie kontaktując się z recepcją (42 207 27 27, booking@cinemahotel.pl).


Do zobaczenia w Łodzi!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij