Targi Regiony Turystyczne "Na styku kultur" 2017 za nami!

W miniony weekend halę Międzynarodowych Targów Łódzkich wypełnili przedstawiciele różnych regionów turystycznych Polski oraz świata. Zakończyła się XXIII edycja targów turystycznych "Na Styku Kultur". Od piątku do niedzieli Łódź stała się turystyczną stolicą Polski!

"Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR to przedsięwzięcie zarówno o charakterze targowym, jak i kulturalnym, dające możliwość zapoznania się z walorami turystycznymi regionów Polski, a także z ich kulturą, tradycją i historią. Od ponad dwudziestu lat łódzkie targi są platformą wymiany wiedzy, doświadczeń oraz informacji przez przedstawicieli branży turystycznej oraz miejscem bezpośredniego kontaktu pomiędzy sprzedawcami i odbiorcami oferty turystycznej. Corocznie NA STYKU KLUTUR odwiedza ponad osiem tysięcy mieszkańców Łodzi i województwa łódzkiego co sprawia, że impreza jest doskonałą okazją do zaprezentowania atrakcji turystycznych regionów szerokiej publiczności."

Wydarzeniem towarzyszącym targom był jubileusz 10 edycji konferencji "Kultura i Turystyka". Stare Kino Cinema Residence jako partner tego wydarzenia otrzymało podziękowania oraz dyplom z wyróżnieniem. Bardzo serdecznie dziękujemy za przyznanie tej nagrody.

Już teraz serdecznie zapraszamy na przyszłoroczne edycje tych wydarzeń!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij