Akademia Małego Filmowca część V!

Zapraszamy na piątą już część warsztatów dla dzieci - Akademia Małego Filmowca w Starym Kinie! Zajęcia kierowane są do dzieci w wieku 7-12 lat, które chcą poznać techniki powstawania filmów animowanych. Warsztaty z animacji to wyjątkowe zajęcia, które pobudzą wyobraźnię i inwencję twórczą Twojego dziecka. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii z poprzednich warsztatów, które odbyły się 11 marca br.
W czasie warsztatów, dla rodziców przygotwaliśmy specjalną niespodziankę: projekcja filmu w naszej klimatycznej sali kinowej. Zapraszamy!

Zajęcia odbywać się będą w dwóch turach:

25.03.17 12:00 - 14:00
WYDRAPYWANKA BARWNA

Ta technika rysunkowa należy do klasyki, jednak można dzięki niej stworzyć niezwykle piękne i barwne prace. Za pomocą pasteli i czarnej farby powstaną kolorowe ogrody, barwne miasta, szalony kosmos - ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Dzięki technice wydrapywania stworzymy krótkie historyjki, które uwiecznimy za pomocą zdjęć poklatkowych. Gotowy film obejrzymy na koniec warsztatu.

25.03.17 14:30 - 16:30
HISTORIE USYPANE

Na tych warsztatach poznamy ciekawą technikę animacji sypkiej. Z czego stworzymy scenografię i bohaterów? Z wszystkiego co się syyyyyypie :) Całą wymyśloną historię będziemy usypywać z soli, mąki, kaszy lub brokatu. Następnie każdą fazę ruchu sfotografujemy, a na końcu stworzymy film, który wspólnie obejrzymy pod koniec zajęć. Dużo śmiechu i dobra zabawa gwarantowane!

Koszt warsztatów: 25 zł/dziecko, 40zł/dwoje dzieci.

Na zajęcia obowiązują zapisy! Karolina Ramus tel: 796 511 549, e-mail: akademia@cinemahotel.pl

Stare Kino serdecznie poleca!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij