Akademia Małego Filmowca w Starym Kinie część III!

Kolejna część warsztatów już jutro! W sobotę, 25 lutego, serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat do udziału w zajęciach plastyczno-filmowych, nawiązujących do techniki animacji filmowej. Rodziców dzieci zapraszamy na kawę w naszej restauracji oraz film w kameralnej sali kinowej!

Warsztaty podzielone będa na dwie tury:

25.02 godz. 12.00-14.00
HISTORIE USYPANE
Na tych warsztatach poznamy ciekawą technikę animacji sypkiej. Z czego stworzymy scenografię i bohaterów? Z wszystkiego co się syyyyyypie :) Całą wymyśloną historię będziemy usypywać z soli, mąki, kaszy lub brokatu. Następnie każdą fazę ruchu sfotografujemy, a na końcu stworzymy film, który wspólnie obejrzymy pod koniec zajęć. Dużo śmiechu i dobra zabawa gwarantowane!
_________________________________________________________________________________________________________________________________
25.02 godz. 14:30-16:30
FANTASTYCZNE OPOWIEŚCI - FOTOANIMACJA
Fotoanimacja to jedna z ciekawszych form tworzenia filmu, dlatego koniecznie musisz przyjść i spróbować. Teraz to Ty będziesz aktorem! Na naszych warsztatach będziemy robić rzeczy niemożliwe – latanie, znikanie i pojawianie się to dopiero początek. Razem wymyślimy historię, stworzymy stroje i zagramy w tym wyjątkowym filmie!

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Koszt warsztatów: 25zł/dziecko, 40zł/dwoje dzieci.

Akademię Małego Filmowca prowadzi Karolina Ramus, animatorka kultury i pedagog sztuki, absolwentka edukacji przez sztukę oraz filmoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim.

Na zajęcia obowiązują zapisy! Nie przegap takiej okazji!

Karolina Ramus - tel. 796 511 549, e-mail: akademia@cinemahotel.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Do zobacznia w Starym Kinie!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij