Analogowa projekcja "Zakazanych piosenek" w Starym Kinie!

Już w najbliższy piątek, 24 lutego o godzinie 19:30 zapraszamy na analogową projekcję filmu "Zakazane piosenki" w Starym Kinie. Film zostanie odtworzony z projektora na taśmę 35mm. 

"Zakazane piosenki" są pierwszym polskim filmem pełnometrażowym nakręconym po II wojnie światowej. Główną rolę kobiecą w filmie zagrała Danuta Szaflarska, aktorka filmowa i teatralna, która zmarła 19 lutego 2017 w wieku 102 lat.

 

"Polski muzyk opowiada o swojej działalności na terenie okupowanej Warszawy. Podczas II wojny światowej założył uliczną orkiestrę i aktywnie działał w podziemiu".

Bilety w cenie 10zł można zakupić w recepcji Starego Kina przy Piotrkowskiej 120 w Łodzi. Zainteresowanych płatnością internetową prosimy o kontakt - booking@cinemahotel.pl

Liczba biletów ograniczona!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za liczne przybycie na poprzedni pokaz filmu "Alicja". Mamy nadzieję, że tym razem nasza kameralna sala kinowa wypełni się do ostatniego wolnego krzesła!

Do zobaczenia w Starym Kinie przy Piotrkowskiej 120!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij