Black Friday i Black Weekend w Starym Kinie

Tradycja Czarnego Piątku zawędrowała do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Na czym polega Black Friday? Z jakich zniżek możecie skorzystać w Starym Kinie? Zapraszamy do lektury! 

Black Friday, czyli Czarny Piątek 

Tradycja Czarnego Piątku zawędrowała do Polski ze Stanów Zjednoczonych. W tradycji amerykańskiej Czarny Piątek to pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia. Jest to oficjalne rozpoczęcie przedświątecznego sezonu zakupowego. W Polsce Black Friday oraz dni poprzedzające, a także następujące po Czarnym Piątku to przedświąteczne wyprzedaże. Jest to jedna z okazji na zakup prezentów świątecznych w promocyjnych cenach.

Zobaczcie, co przygotowaliśmy dla Was w Starym Kinie! 

Black Friday w hotelu Stare Kino 

Podczas Czarnego Piątku oferujemy Wam możliwość rezerwacji noclegu w najbardziej filmowym hotelu w Polsce z 15 % rabatem. Oferta Black Friday dostępna jest tutaj. Oferta dotyczy możliwości rezerwacji w terminie od 20.12.2019 r. do 12.01.2020 r* z wyłączeniem terminu 31.12.2019. W ramach rezerwacji oferty możecie wybrać swoje ulubione filmowe pokoje w naszym obiekcie! Zarezerwujcie podczas Black Firday nocleg w Łodzi wśród wyjątkowych bohaterów filmowych. Przenieście się razem z nami w podróż do świata filmu w sercu Łodzi. Podczas pobytu skorzystajcie z dedykowanych pokazów filmowych dla naszych Gości, zajrzyjcie do Galerii Plakatu Filmowego, a także do klimatycznego baru Stopklatka, w którym nasi barmani przygotują dla Was filmowe koktajle. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Black Weekend w restauracji Stare Kino 

Restauracja Stare Kino proponuje więcej niż Black Friday! W restauracji promocja trwa cały weekend. W ramach Black Weekend oferujemy 20 % rabatu na sugestie Szefa Kuchni, czyli specjalne dania spoza stałego menu. Sugestie Szefa Kuchni są zmienne, dlatego propozycje te dostępne są na miejscu w restauracji. Szef Kuchni naszej restauracji każdego dnia przygotuje dla naszych Gości inne propozycje przystawek, dań głównych, a także deserów. Nie pozostaje nic innego, jak rezerwacja stolików! 

Rezerwacje stolików w restauracji: +48 42 207 32 03

Restauracja Stare Kino znajduje się na parterze hotelu Stare Kino w podwórzu przy Piotrkowskiej 120. W piątki oraz soboty restauracja otwarta jest od godziny 15 do godziny 23. W niedzielę zapraszamy od godziny 13 do godziny 19. 

Zapraszamy na filmowy Black Friday w Łodzi

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij