Filmowe walentynki w aparthotelu Stare Kino

Romantyczna, filmowa atmosfera, projekcje filmów w kameralnej sali kinowej, walentynkowe niespodzianki na powitanie - aparthotel Stare Kino w sercu Łodzi to idealne miejsce na spędzenie walentynek. Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy! 

Walentynki w sercu filmowej Łodzi 

Zaskocz swoją drugą połowę i zabierz ją do aparthotelu Stare Kino w Łodzi! Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy pobyt: 

  • pobyt w filmowym apartamencie przystrojonym płatkami róż 
  • śniadanie w formie bufetu w restauracji
  • wino musujące Prosecco w pokoju na powitanie
  • walentynkowa słodka niespodzianka w pokoju
  • 15 % rabat na przedłużenie pobytu o kolejną dobę
  • udział w jednym z walentynkowych seansów w sali kinowej

Przenieście się z nami do świata filmu, wybierzcie 1 z 50 unikatowych apartamentów, z Waszymi ulubionymi bohaterami filmowymi. Wybierzcie seans w naszej kameralnej sali kinowej lub prywatną projekcję filmu w Waszym apartamencie (na naszej Recepcji znajdziecie biblioteczkę filmów do wypożyczenia do pokoju). 

Filmowe walentynki w Starym Kinie

Walentynkowe propozycje Starego Kina

Romantyczna oferta pobytowa to nie jedyna z propozycji na świętowanie Dnia Zakochanych! Zapraszamy Was także na wyjątkowe projekcje w naszej sali kinowej. W ramach weekendu Walentynkowego na ekranie pojawią się: komedia romantyczna "I tak Cię kocham", pełen uczuć dramat "Jestem miłością" oraz komedia Pedro Almadovara "Przelotni kochankowie". Bilety na pokazy możecie nabyć w Recepcji w cenie 16zł/szt. 

Walentynkowe projekcje filmowe w Starym Kinie


Na walentynkowy wieczór zaprasza także nasza restauracja Stare Kino by Antoine Lopez. Szef Kuchni przygotowuje na ten wieczór wyjątkowe, walentynkowe menu. Szczegóły już wkrótce!

 

Pomysł na romantyczne walentynki 

Nie masz pomysłu na walentynki? Zarezerwuj pobyt w filmowym aparthotelu w sercu Łodzi, zarezerwuj bilety w najbardziej klimatycznym kinie w Łodzi lub zabierz drugą połowę na wyjątkową kolację do restauracji Stare Kino by Antoine Lopez. 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij