Fotorelacja z Nocy Muzeów 2018 w Starym Kinie!

W sobotę 19 maja odbyła się kolejna edycja Nocy Muzeów. Po raz kolejny mieliśmy przyjemność Gościć zwiedzających w filmowych wnętrzach Starego Kina.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

NOC MUZEÓW W STARYM KINIE 2018

Podczas tegorocznej edycji Nocy Muzeów w Starym Kinie przygotowaliśmy zorganizowane tury wycieczek po naszym obiekcie razem z przewodnikiem.

Odwiedzający uczestniczyli w pokazach kronik filmowych w naszej sali kinowej. Przy okazji mogli obejrzeć pracę kinooperatora przy naszych projektorach na taśmę 35 mm, które nie są osłonięte kabiną operatorską.

Wszyscy miłośnicy filmów zwiedzali również naszą Galerię Plakatu Filmowego w sali im. Kazimierza Prószyńskiego oraz nasze wyjątkowe filmowe apartamenty.

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z sobotniej Nocy Muzeów w Starym Kinie.

Noc Muzeów w Starym Kinie - sala kinowa


Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym za tak liczne przybycie do Starego Kina!

Liczba zwiedzających przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Cieszymy się, że nasze filmowe wnętrza przypadły Państwu do gustu.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa ponownie w progi Starego Kina, nie tylko podczas kolejnej edycji Nocy Muzeów, ale również w najbliższym czasie, jako Gości naszych wyjątkowych, filmowych apartamentów!

Do zobaczenia przy Piotrkowskiej 120!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij