Fotorelacja z otwarcia wystawy "Moja Łódź, czyli Powidoki" w Starym Kinie!

Opadły już emocje po otwarciu wystawy Cezarego Pecolda "Moja Łódź, czyli Powidoki", która odbyło się 26 października 2017. Zapraszamy na krótką fotorelację z tego wydarzenia.

Wystawa fotografii "Moja Łódź, czyli Powidoki" jest prezentacją wyjątkowych przestrzeni i ludzi. Przedstawia Łódź widzianą przez obiektyw aparatu autora - Cezarego Pecolda - Łodzianina, absolwenta fotografii łódzkiej Szkoły Filmowej. Są to wyjątkowe fotografie, będące obrazem zapisanym w pamięci autora.

Sam autor tak pisze o swoim projekcie: 
"Czuję się przytłoczony technika i kolorem, na co dzień robiąc setki zdjęć aparatem cyfrowym dla prasy. W ten sposób chciałem odetchnąć i skupić się na gotowej formie obrazu. Spacerując ulicami ukochanego miasta, rejestrując aparatem i zapisując w pamięci obrazy, które mam pod powiekami (powidoki)."

Wystawa Moja Łódź, czyli powidoki

Więcej zdjęć znajdziesz w naszej GALERII na dole strony.


Serdecznie dziękujemy za obecność wszystkim, którym udało się uczestniczyć w otwarciu wernisażu.

Największe podziękowania składamy autorowi - Cezaremu Pecoldowi, za możliwość przedstawienia jego prac w naszych filmowych wnętrzach.

Wystawa będzie gościć w restauracji hotelu Stare Kino do 20 listopada 2017! Zachęcamy do odwiedzenia nas przy Piotrkowskiej 120!

Do zobaczenia w Starym Kinie!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij