Fotorelacja z świętowania 50-lecia pierwszego klapsu na planie "Stawki większej niż życie"

12 marca aparthotel Stare Kino miał przyjemność współorganizować z Centrum Inicjatyw na Rzecz Rozwoju REGIO spacer śladami plenerów "Stawki większej niż życie" oraz gościć fanów serialu w naszej sali kinowej, w której odbyła się analogowa projekcja jednego z odcinków produkcji!

50 lat temu padł pierwszy klaps na planie serialu "Stawka większa niż życie". Kolejne 1,5 roku upłynęło filmowcom na realizacji 18 odcinków serialu. W "Stawce większej niż życie" jednym z bohaterów jest miasto Łódź właśnie. 12 marca spotkaliśmy się w Parku Staszica, gdzie rozpoczęliśmy nasz spacer śladami plenerów produkcji. Zwieńczeniem naszego spotkania była analogowa projekcja w sali kinowej naszego obiektu. Zobaczcie małą fotorelację z tego dnia! 

A wszystkich zainteresowanych "Stawką większą niż życie" zapraszamy do apartamentu dedykowanego temu serialowi. Zachęcamy także do wypożyczenia serialu z naszej recepcyjnej biblioteczki! 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij