Fotorelacja z warsztatów fotografii kulinarnej w restauracji Stare Kino

30 września za sprawą warsztatów fotografii kulinarnej wraz z fundacją Via Art mieliśmy przyjemność spędzić czas w gronie fotografów i pięknych potraw przygotowanych przez Szefa Kuchni Antoine Lopeza. 

Uczestnicy warsztatów fotografowali zestawy śnadaniowe przygotowane przez samego Szefa Kuchni restauracji Stare Kino. Warsztaty podzielone zostały na dwie części:

  • część teoretyczną, podczas której specjaliści z fundacji Via Art przekazali uczestnikom wiedzę na temat fotografii kulinarnej
  • część praktyczną, podczas której uczestnicy mieli do dyspozycji potrawy oraz wnętrza obiektu Stare Kino 

Fotografowie chętnie korzystali z nieoczywistych miejsc, aby ich zdjęcia wyróżniały się na tle konkurencji. I tak śniadania fotografowane były na tarasie restauracji Stare Kino, na klatkach schodowych hotelu i w wielu zakamarkach całego obiektu. 

Z ogromną niecierpliwością czekamy na efekty fotograficznych działań, a tymczasem w poniższej galerii zobaczcie backstage warsztatów!

Fot. Arek Dziki 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij