Gdzie spędzić bezpieczny urlop? Sprawdź nowe oferty aparthotelu Stare Kino w Łodzi!

Zastanawiasz się, gdzie spędzić bezpiecznie rodzinny urlop? Sprawdź nowe oferty aparthotelu Stare Kino. Wypocznij w mieście filmu! 

Stare Kino przygotowało dla wszystkich planujących odwiedzić Łódź podczas wakacji nowe rodzinne oferty. Szukasz pomysłu na rodzinny urlop z dziećmi? Skorzystaj z jednej z trzech ofert w Łodzi! 

Filmowe wakacje w Łodzi

Filmowe wakacje w Łodzi

Skorzystaj z bezpiecznego noclegu w jednym z 51 filmowych apartamentów, poznaj filmową historię miasta, odwiedź nasze kameralne kino i odkryj najciekawsze łódzkie murale. Podczas filmowego pobytu skorzystaj z opcji grilla na przytulnym tarasie, seansu z projektorów analogowyh i wycieczki zabytkowych Czerwonym Ikarusem. Sprawdź szczegóły i zarezerwuj tutaj.

Kulinarny fotoweekend - warsztaty fotografii z pobytem w Łodzi 

Fotografia to Twoja pasja? Połącz pobyt w naszym obiekcie z warsztatami fotografii kulinarnej! Zarezerwuj swój kulinarny fotoweekend, zacznij pobyt w aparthotelu Stare Kino od uroczystej kolacji, następnego dnia weź udział w warsztatach fotografii kulinarnej, a na koniec obejrzyj film z kulinariami w roli głównej!  Sprawdź szczegóły oferty i zarezerwuj tutaj.

Kulinarny fotoweekend

Bajkowy pobyt w Łodzi - Rodzina 2+2 - Dzieci gratis! 

Planujesz rodzinny urlop w Polsce? Szukasz pomysłu na wyjazd z rodziną? Zarezerwuj bajkowy pobyt w Łodzi. Podczas pobytu w Starym Kinie zaplanowane zostały codzienne pokazy bajek w kinie. Sprawdź szczegóły i zarezerwuj tutaj.

 

Bezpieczny pobyt w aparthotelu Stare Kino

W trosce o komfort i bezpieczeństwo Gości hotel Stare Kino wprowadził szereg działań godnych z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia oraz wytycznych dla funkcjonowania obiektów hotelarskich opracowanych przez Ministerstwo Rozwoju w dn. 28.04.2020 r. Szczegóły znajdują się tutaj.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij