JUŻ JEST! LETNI REPERTUAR STAREGO KINA

Polówka to nie jedyne filmowe wydarzenie, w którym tego lata warto wziąć udział w Starym Kinie! Zapraszamy Was do naszej kameralnej sali kinowej, gdzie przez całe wakacje od czwartku do niedzieli wyświetlać będziemy filmy z naszego nowego letniego repertuaru! 

 

Wybraliśmy dla Was historie, które w ostatnich latach podbiły serca widzów w kinach studyjnych na całym świecie. Rzućcie okiem, co dla Was przygotowaliśmy:

NIETYKALNI

Reżyser: Olivier Nakache, Eric Toledano
Kraj produkcji: Francja
Rok produkcji: 2011
Czas trwania: 112 min.

Francuska komedia, która oczarowała miliony widzów i stała się światowym fenomenem. Historia przyjaźni, która w niecodziennych okolicznościach połączyła sparaliżowanego milionera w średnim wieku i młodego chłopaka z przedmieścia z kryminalną przeszłością. Nasze letnie seanse to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć ten przebój raz jeszcze na kinowym ekranie. Dajcie się zarazić optymizmem!

Nietykalni w Starym Kinie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JULIETA 

Reżyser: Pedro Almodóvar
Kraj produkcji: Hiszpania
Rok produkcji: 2016
Czas trwania: 99 min. 

Gdy Pedro Almodovar spotyka Alice Munro to musi się z tego narodzić coś wyjątkowego! Historia matki poszukującej córki, która wiele lat temu zniknęła bez śladu. Opowieść o skrajnych uczuciach, jakie odczuwamy wobec najbliższych i o tajemnicach, które przed nimi skrywamy. Świat kobiet i ich namiętności – to coś o czym Almodovar lubi opowiadać najbardziej i co udaje mu się znów znakomicie.

Julieta w Starym Kinie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLIENT

Reżyser: Asghar Farhadi
Kraj produkcji: Iran, Francja
Rok produkcji: 2016
Czas trwania: 125 min. 

Arcydzieło na miarę oscarowgo „Rozstania”! Tłem dla tej opowieści jest współczesny Teheran. Młode małżeństwo zostaje mimo woli wplecione w ciąg dramatycznych wydarzeń i zmuszone do podjęcia pozornie właściwych decyzji, które zmienią ich życie. Thriller psychologiczny z najwyższej półki!

Klient w Starym Kinie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DZIKIE HISTORIE

Reżyser: Damián Szifron
Kraj produkcji: Argentyna, Hiszpania
Rok produkcji: 2014
Czas trwania: 122 min. 

Pedro Almodovar przedstawia dziką komedię, w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka i spec od materiałów wybuchowych – na codzień żyją w stresie, co się wydarzy, kiedy w końcu nie wytrzymają napięcia? Prawdziwie wybuchowa opowieść o tym, że w każdym z nas tkwi niebezpieczna bestia, która raz wypuszczona na wolność staje się żywiołem nie do okiełznania.

Dzikie historie w Starym Kinie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WESELE W SORENTO 


Reżyser: Susanne Bier
Kraj produkcji: Dania / Szwecja/ Włochy / Niemcy/ Francja
Rok produkcji: 2012
Czas trwania: 112 min.

Co dobrego może wyniknąć ze spotkania dwóch zupełnie różnych od siebie rodzin na weselu, na którym nic nie idzie zgodnie z planem? A jednak, w tej historii wszystko zmierza ku przewrotnemu i szczęśliwemu finałowi. To brawurowa opowieść o tym, że na miłość nigdy nie jest za późno i może przyjść w najmniej oczekiwanej chwili. Niepoprawnie optymistyczna komedia z błyskotliwym scenariuszem, inteligentnym humorem i pikantnymi dialogami. W tym filmie można się zakochać!

Wesele w Sorrento

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAMBA


Reżyser: Olivier Nakache, Eric Toledano
Kraj produkcji: Francja
Rok produkcji: 2014
Czas trwania: 120 min.

Historia rodzącego się uczucia między Sambą, który przyjeżdża do Paryża, żeby spełnić swoje marzenie o lepszym życiu i Alice, która rzuca korporację, postanawia zostać wolontariuszką i pomagać imigrantom. Pełna humoru opowieść o życiu w wielokulturowym tyglu, gdzie rzeczy najprostsze – bezinteresowne dobro, radość życia, solidarność oraz potrzeba kochania i bycia kochanym – okazują się być najważniejsze.

Samba w Starym Kinie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REPERTUAR KINA

Szczegółowy repertuar kina dostępny jest tutaj. Podczas wakacji projekcje w naszym kinie będą odbywać się od czwartku do niedzieli. 

BILETY NA PROJEKCJE 

Bilety na projekcje możecie nabyć w cenie 16 zł w recepcji Starego Kina.

* Dla naszych Gości hotelowych mamy specjalną niespodziankę – jeden bilet to seans filmowy dla dwóch osób!

PRYWATNE POKAZY

W Starym Kinie macie też niepowtarzalną możliwość zorganizowania prywatnego pokazu, w miejscu gdzie w 1899 roku działał pierwszy na ziemiach polskich „Gabinet Iluzji”! Seans w klimatycznym kinie z prawdziwą historią z pewnością będzie wspaniałą atrakcją dla Waszych najbliższych! Wybierzcie jeden z filmów z naszej kolekcji. Możecie też przynieść swój własny film lub zorganizować z nanu seans filmu z taśm 35 mm!

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj. Możecie też zadzwonić pod numer 880 222 100 lub po prostu zajrzyjcie do naszej recepcji!

Zapraszamy na seanse do naszego kina w sercu Łodzi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij