Kolacja z muzyką na żywo na tarasie Starego Kina!

5 lipca zapraszamy na wyjątkowy wieczór w naszym kolorowym podwórzu przy Piotrkowskiej 120! Tego dnia na tarasie odbędzie się kolacja bufetowa z muzyką na żywo. Zapraszamy do rezerwacji stolików! 

Kolacja z muzyką na żywo w restauracji Stare Kino by Antoine Lopez 

5 lipca na tarasie w podwórzu przy Piotrkowskiej 120 odbędzie się wyjątkowa kolacja bufetowa z muzyką na żywo. Od godziny 18 zapraszamy Państwa na autorski bufet Szefa Kuchni Antoine Lopeza, od godz. 19 zaś wieczór umili zespół 2m Acoustic Trio. 

Na autorski bufet Szefa Kuchni składać się będzie: sezonowy chłodnik, sałatki i zimne przekąski, wybór dań ciepłych, desery, a także woda i lemoniada. Koszt bufetu to 69 pln (grupy od 8 osób 10% zniżki na bufet). 

Na powitanie nasz Szef Kuchni przygotował kieliszek prosecco dla Pań i kieliszek pigwówki dla Panów - gratis! 

Rezerwacje stolików: 

Zapraszamy do rezerwacji stolików na kolacje z muzyką na żywo na tarasie!

Rezerwacje: + 48 207 32 03

Muzyka na żywo podczas kolacji bufetowej w restauracji Stare Kino

Aby umilić naszym Gościom letni piątkowy wieczór na tarasie podczas kolacji wystąpi zespół 2m Acoustic Trio. Tego wieczoru zespół zaprezentuje znane utwory w wyjątkowych aranżacjach na granicy smooth jazzu, popu, rocka oraz bluesa. Koncert rozpocznie się o godz. 19.

Zapraszamy! 

Kolacja z muzyką na żywo Piotrkowska 120

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij