Letnie grillowanie na tarasie Starego Kina!

Wakacje to czas pełen słońca, spotkań w gronie przyjaciół i grillowania! Szukasz ciekawego miejsca na organizację przyjęcia w Łodzi, a może interesuje Cię ciekawe miejsce na firmową integrację? Nasz słoneczny taras to idealna propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają spędzać letnie dni na świeżym powietrzu!

Alternatywa dla tradycyjnego przyjęcia

Hotel Stare Kino oferuje możliwość wynajmu sali szkoleniowej, kina czy baru na wyłączność, a także organizacji imprez oraz eventów prywatnych oraz firmowych. Teraz możesz zorganizować u nas także przyjęcie na tarasie, na którym można wspaniale spędzić czas podczas oglądania filmów pod gwiazdami czy delektować się potrawami z grilla. Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, warto zatem zorganizować urodziny, jubileusz, rocznicę czy inną szczególną okazję właśnie na tarasie w centrum Łodzi w cichym podwórzu przy ulicy Piotrkowskiej.

Wynajem tarasu Stare Kino

 

Letnia integracja pracowników

Wakacyjne miesiące to czas wzmożonych urlopów, ale także dobra okazja do zorganizowania krótkich integracji pracowników, którzy nie tylko będą mogli się szkolić w profesjonalnie przygotowanych do tego salach konferencyjnych, ale także zrelaksować oraz zintegrować podczas eventów szytych na miarę dla
Twojej firmy
. Nasz taras będzie idealnym miejscem wieńczącym kilkudniowe szkolenie pracowników, którzy będą wdzięczni za wybór tak klimatycznego i urokliwego miejsca.


Specjalne menu

Grill na naszym tarasie to słońce, relaks i smaczne jedzenie. Szef kuchni Antoine Lopez przygotował specjalne menu, w którym znajdują się tradycyjne dania z grilla i autorskie propozycje. Podczas imprez Szef Kuchni pozostaje do dyspozycji przez 1h i grilluje potrawy na bieżąco, co gwarantuje wysoką jakość
i wspaniały smak!

Pełne menu dostępne tutaj.


Grill na tarasie organizujemy dla grup 15-30 osób, w godzinach 14:00 - 21:00.


Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji:

dariusz.bugajny@cinemahotel.pl
tel. +48 575 133 220

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij