"Łódź wczoraj i dziś w Starym Kinie" - wyjątkowa projekcja filmu "Aleja Gówniarzy & wystawa fotografii Jacka Rutkowskiego!

Zapraszamy serdecznie na kolejne wydarzenie z cyklu "Młode filmy w Starym Kinie" - tym razem przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! 25 czerwca tematem wieczoru będzie miasto Łódź! 

Co i jak się zmieniło w Łodzi? Co pozostało niezmienione? Jak Łódź wyglądała kiedyś, a jak wygląda dziś?
Odpowiedzi na te i podobne pytania będziemy szukać już 25 czerwca podczas projekcji filmu „Aleja Gówniarzy” oraz wystawy fotografii Pana Jacka Rutkowskiego - Jacek Rutkowski Fotografia

Łódź wczoraj to wyjątkowy pokaz filmu „Aleja Gówniarzy” z projektora taśmowego oraz spotkanie z reżyserem Piotrem Szczepańskim!
Łódź dziś – wystawa fotografii Jacek Rutkowski Fotografia prezentujących obecną Łódź oraz spotkanie z fotografem Jackiem Rutkowskim

Wydarzenie jest jedyną okazją, aby obejrzeć pierwszy po "Ziemi obiecanej" film o Łodzi na taśmie 35 mm oraz móc zobaczyć jak zmieniła się Łódź na fotografiach! 

O filmie "Aleja Gówniarzy"
" Akcja filmu rozgrywa się w ciągu jednej weekendowej nocy w Łodzi między godziną 19.19 a 5.23. Ostatnie godziny przed wyjazdem do Warszawy w poszukiwaniu pracy zamieniają się dla Marcina w poszukiwanie zgubionego telefonu komórkowego. W ich trakcie zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę szuka swojej byłej dziewczyny - Kasi. Miejskie kino drogi w debiucie fabularnym Piotra Szczepańskiego, autora Generacji C.K.O.D."
http://www.alejagowniarzy.pl/


Podczas wydarzenia będzie także okazja do rozmowy z Panem Jackiem Rutkowskim, który na swojej stronie pisze o sobie:
„W fotografii zachwyca mnie możliwość uchwycenia ulotnych chwil, zdarzeń, piękna, ale również zatrzymania w kadrze codzienności, momentów, z których składa się całe nasze życie. Bycie fotografem to jednak nie tylko robienie zdjęć. To także umiejętność przekazania emocji, charakteru osób czy obiektów. Wreszcie wykorzystanie postprodukcji, aby uzyskać finalny efekt i zamierzony wygląd zdjęcia.”
http://jacekrutkowski.pl/

Zapraszamy nie tylko miłośników Łodzi, zobaczcie jak zmieniło się nasze miasto! 

Wstęp na wydarzenie : 20 zł
Osoby zainteresowane bardzo prosimy o zapisy mailowe : booking@cinemahotel.pl

Do zobaczenia już 25 czerwca w Starym Kinie! :)

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij