Łódzki Bilet Turystyczny w Starym Kinie

Miło nam poinformować, że możecie Państwo nabyć u nas specjalny Łódzki Bilet Turystyczny uprawniający do nieograniczonego korzystania z komunikacji miejskiej przez 3 dowolne dni z rzędu! 

3-dniowy bilet turystyczny

Bilet turystyczny z wizerunkiem Białej Fabryki Geyera możecie Państwo nabyć w recepcji naszego hotelu w cenie 10 zł (normalny) oraz 5 zł (ulgowy). Bilet jest dedykowany turystom odwiedzającym Łódź. Z biletu mogą Państwo skorzystać przez 3 dni od skasowania (bilet nie jest ograniczony do weekendu czy też innych konkretnych dni). 

Bilet turystyczny to idealne uzupełnienie podczas zwiedzania Łodzi - wiele atrakcji w naszym mieście oddalonych jest od siebie o kilkanaście kilometrów - dzięki biletom turyści w sprawny i wygodny sposób mogą przedostać się z jednego punktu do drugiego. Bilet ten jest też ułatwieniem dla turystów, którzy często nie wiedzą, który bilet ze standardowej oferty powinni. 

Jesteśmy przekonani, że z Biletem Turytycznym będzie Państwu łatwiej zwiedzać nasze miasto. 

Zapraszamy serdecznie do naszego filmowego hotelu w sercu Łodzi przy Piotrkowskiej 120 - to idealny punkt wypadowy do każdej wycieczki po Łodzi. Każdy nasz apartament to inna filmowa historia z Łodzią w tle... 

PS. Tuż obok nas znajduje się przystanek Piotrkowska Centrum, z którego możecie Państwo dotrzeć w każde miejsce Łodzi!

Łódzki Bilet Turystyczny

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij