Niezwykły koncert w Starym Kinie - Jonasz Przybył zagra na spacedrumie!

Zwieńczeniem długiego weekendu majowego w Starym Kinie będzie nietypowy koncert! 6 maja będziemy mieli ogromną przyjemność gościć niesamowitego muzyka - Jonasza Przybyła - który gra na niezwykle interesującym instrumencie! 

KONCERT W STARYM KINIE PRZY PIOTRKOWSKIEJ 120

Serdecznie zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert 6 maja o godz. 19. Jonasz Przybył - młody, niezwykle utalentowany muzyk zagra dla nas na niebywałym instrumencie - spacedrumie. Koncert odbędzie się w naszym filmowym podwórzu. 
Podczas wieczoru będą Państwo mogli wybrać się z nami w podróż do świata niecodziennych dźwięk, a także odpocząć na wygodnych leżakach. 
Nasza restauracja przygotuje także podczas tego wieczoru orzeźwiające napoje.


JONASZ PRZYBYŁ 

Ten niezwykle utalentowany muzyk jest zarówno z wykształcenia, jak i zamiłowania perkustistą, jednak to handpan jest jego umiłowanym instrumentem. 
Spacedrum, czyli handpan francuskiej firmy Metal Sounds to kosmiczny instrument, który wydaje równie nieziemskie dźwięki! 

Jonasz Przybył w Starym Kinie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brzmi intrygująco? Nie może Cię z nami zabraknąć! 

WEEKEND MAJOWY W STARYM KINIE

Zastanawiasz się, jak spędzić majówkę? Przeczytaj koniecznie nasze propozycje spędzenia pierwszego tygodnia maja w Łodzi!

PS. Pamiętaj, że przygotowaliśmy także specjalną ofertę pobytową na ten czas! 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij