Nowa sala konferencyjna w centrum Łodzi

Miło nam poinformować, że Stare Kino powiększa swoje przestrzenie konferencyjne! Zapraszamy do organizacji szkoleń, konferencji oraz eventów firmowych! 

Nowe przestrzenie konferencyjne w centrum Łodzi 

Nowa sala konferencyjna Starego Kina nosi nazwę Scena i utrzymana jest w klimacie filmowo-teatralnym. Sala Scena posiada niezależne wejście, dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu oraz klimatyzację. Sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt konferencyjny: 

  • ekran
  • projektor
  • sprzęt nagłaśniający
  • flipchart
  • mazaki

Nowa sala konferencyjna w Starym Kinie pomieści swobodnie do 100 osób.

Sala konferencyjna w centrum Łodzi

Szkolenia i konferencje w centrum Łodzi 

Stare Kino to idealna lokalizacja do organizacji szkoleń, spotkań i eventów firmowych, a także konferencji biznesowych. Uczestnikom spotkań zapewniamy aromatyczne przerwy kawowe, serwujemy lunche i kolacje. Organizujemy także dodatkowe atrakcje w postaci gier, quizów, warsztatów tematycznych, degustacji oraz seansów filmowych. 
Łącznie posiadamy trzy przestronne sale szkoleniowe oraz dwie wyjątkowe sale w iście filmowym klimacie: Galerię Plakatu Filmowego oraz Salę Kinową. 

Oferujemy preferencyjne stawki dla grup, a także atrakcyjne ceny pobytu w naszych apartamentach dla uczestników szkolenia czy konferencji. Zapytaj o indywidualną ofertę i skorzystaj z naszych sal konferencyjnych w najlepszych cenach!

Zapraszamy do organizacji szkoleń i konferencji w sercu filmowej Łodzi! 

Szczegóły i rezerwacje: 

dariusz.bugajny@cinemahotel.pl
telefon: +48 575 133 220

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij