"Och, Karol" w Starym Kinie!

Już w najbliższy piątek, Stare Kino przy Piotrkowskiej 120 zaprasza na kolejną projekcję analogową. O godzinie 19:30 spotykamy się w sali kinowej, a filmem wieczoru będzie "Och, Karol".

Bilety na seans w cenie 10 zł można zakupić w Recepcji hotelu Stare Kino Cinema Residence w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 120. Osoby zainteresowane płatnością internetową prosimy o kontakt: booking@cinemahotel.pl 

"Och, Karol" w reżyserii Ryszarda Załuskiego pojawił się na ekranach kin w 1985 roku. Film przedstawia historię Karola, architekta, który jest bardzo podatny na kobiece wdzięki. Jego spokojne życie zmienia się nie do poznania, gdy kobiety, z którymi flirtuje poznają jego prawdziwą naturę.

Sala kinowa w Starym Kinie funkcjonuje od początku 2016 roku. Powstała w hołdzie wydarzeniu z 1899 roku, kiedy to bracia Władysław i Antoni Krzemińscy otworzyli pierwsze stałe kino na ziemiach polskich. Wszystkie prezentowane filmy odtwarzane są z taśm 35 mm.

Więcej o historii naszego kina możecie przeczytać tutaj. Polecamy również galerię zdjęć.

Do zobaczenia na Piotrkowskiej 120!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij